بخشی از ویدئوی جلسه آموزش طراحی گام به گام از چهره با مداد

برای مشاهده رایگان پیش نمایش(دمو) این دوره، عضو رنگ هنر شوید

آموزش طراحی از چهره

در دوره آموزش طراحی از چهره، اصول گام به گام طراحی و حجم پردازی صورت، شناخت تناسبات سر و همچنین روش طراحی از چهره و اجزای چهره در حالت ها و زوایای گوناگون، با استفاده از مداد طراحی تدریس می شود. جلسات آموزشی در این دوره ی 8 جلسه ای شامل فیلم، تصاویر آموزشی، توضیحات تئوریک و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاد بوده و هنرجو در روند این دوره آموزش مجازی در وب سایت رنگ هنر می تواند چهره های مختلف را طراحی کرده و اصول کلی طراحی از چهره را بیاموزد. نکات تدریس شده در این دوره حاصل تجربه و بهره مندی از شیوه های آموزشی موفق در این زمینه است و در پایان دوره، فرم ارزیابی عملکرد هنرجو برای وی ارسال می شود. جهت ثبت نام در این دوره بهتر است قبلا دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان را گذرانده باشید.

ابزارهای مورد نیاز دوره طراحی چهره

آموزش طراحی

1) مدادهای H2 , F , HB , 6B ,9B 2) تخته شاسی A4 و کاغذ سفید 3) پاکن اتودی نوک باریک
4) محوکن 5) تراش و کاتر 6) خودکار سفید

● برندهای پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای مداد طراحی:  1) بُرونزیل  2) کریتاکالر  3) استدلر  4) فابرکاستل
● برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای محوکن: کریتا کالر
● برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای کاغذ طراحی: Double A


  • اطلاعیه شماره یک: قالب سامانه رنگ هنر به روز شده است. توصیه می کنیم برای بارگذاری بدونِ اشکال، یکبار در پی سی و لپ تاپ های ویندوزی از ترکیب Ctrl+F5 و در اپل از رفرش، و همچنین در موبایل و تبلت در مرورگر خود دوبار گزینه ی رفرش را بزنید تا قالب جدید روی سیستم شما بارگذاری شود.
  • اطلاعیه شماره دو: در صورتی که پس از این به روزرسانی با مشکلی مواجه شدید، آن را از طریق "فرم تماس با ما" با واحد پشتیبانی در میان بگذارید..
مشاوره آنلاین