آموزش اسکیس

مبتدی تا حرفه ای، سریع یاد بگیر!

 هنر اسکیس را ساده بیاموزید!

آنالیز تناسبات و رفع اشکال توسط استاد!

 زیر نظر استادان با تجربه دانشگاه!

آموزش مجازی اسکیس

آموزش غیر حضوری اسکیس چهره!

 دسترسی راحت در هر زمان و مکان!

 
توضیحات کلی دوره 
 
توضیحات تصویری
 
فیلم های آموزشی
 
پرسش های متداول
 
نمونه آثار هنرجویان
 
راهنمای آموزشی

  روی عناوین بالا کلیک کن، تا محتوا برای شما نمایش داده شه.

آموزش اسکیس ( sketch ) در طراحی یک ترم متنوع و مفید برای کسانی است که طراحی سریع، با هاشور و اصطلاحا طراحی "دست آزاد" رو دوست دارند! این دوره در حال حاضر شامل 4 جلسه است و آموزش گام به گام اسکیس از موضوعاتی مانند پرندگان ، اسکیس منظره ، فیگور و آموزش اسکیس چهره رو شامل می شه. دو جلسه اول از این دوره به طراحی اسکیس منظره و پرنده با مداد اختصاص داره. جلسه سوم مربوط به اسکیس چهره با دو ابزار مختلفه. در جلسه چهارم هم طراحی زمان کوتاه فیگور با هاشور، مداد و رنگ های محدود آموزش داده می شه. این دوره ی غیر حضوری در مجموع شامل 7 ویدئوهای اسکیس با کیفیت HD، نمونه تصاویر متنوع، توضیحات آموزشی و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاده. با یادگیری اصول اسکیس و آموزش طراحی سریع ، شما می تونین از موضوعات مدل زنده هم طراحی کنید. نکات تدریس شده در این ترم حاصل تجربه و بهره مندی از متد موفق آموزش در این زمینه است و در پایان، فرم ارزیابی عملکرد هنرجو (فقط بااستاد) صادر می شه.
 پیش نیاز: هرچند شرکت در این ترم آزاده، اما پیشنهاد می شه که جهت بازدهی بیشتر، قبلا طراحی پایه (طبیعت بی جان) و طراحی چهره رو در رنگ هنر گذرانده باشید تا آمادگی لازم برای درک مطالب کلاس چهره رو داشته باشید.
 تعداد جلسات: 4 جلسه با دسترسی 100 ساله!
 نوع آموزش: مجازی و غیر حضوری با ویدئو
 با عضویت در سامانه رنگ هنر، از مبلغ شهریه مطلع شده و ترم رو شروع کنید:

ورود به میزکار و انتخاب دوره

توضیحات تصویری بیشتر درباره ترم 

اسکیس پرنده
 اسکیس از پرنده

اسکیس از پرنده اولین جلسه از این کلاس مجازی رو تشکیل می ده. هنرجو با یادگیری طراحی سریع از پرندگان می تونه همین روش رو در مورد حیوانات دیگه هم به کار ببره. این جلسه دو ویدئو داره. استاد اشکالات تناسباتی کارها رو به صورت تصویری روی کار هنرجو نشون می ده.

اسکیس منظره
 اسکیس منظره - جلسه دوم

اگر با اسکیس منظره دچار مشکل هستین، در جلسه دوم با روش انجام این کار آشنا خواهید شد! در واقع برای انجام درست این کار _ در کنار تمرین کردن _ باید ذهنیت درستی هم درباره روش ترسیم بافت ها داشته باشین. با دیدن محتوای آموزشی و ویدئوهای این جلسه، روش طراحی سریع از منظره رو یاد می گیرین و در انتهای جلسه هم با انجام تمرین های خواسته شده، به این مورد مسلط می شین.

اسکیس چهره
 اسکیس چهره - جلسه سوم آموزش اسکیس

در جلسه سوم دوره مجازی اسکیس، با اسکیس چهره آشنا می شین. از طرفی این می تونه دستگرمی خوبی هم پیش از شروع طراحی سریع از فیگور باشه. در این جلسه با سه تکنیک مختلف مدادی از چند چهره کار می کنیم. شامل سه ویدئو.

اسکیس فیگور
 اسکیس فیگور - جلسه چهارم دوره اسکیس

در جلسه چهارم دوره غیرحضوری اسکیس ( sketch ) ، با اسکیس فیگور آشنا می شین. در این جلسه در دو ویدئوی جداگانه، سه فیگور ایستاده و نشسته رو در زمان نسبتا کوتاهی با مداد گرافیتی و مدادرنگی کار می کنیم. اگر شیوه بااستاد رو انتخاب کنین می تونین از طریق فرم انتهای جلسه، تمرین ها رو برای رفع اشکال توسط استاد ارسال کنین.

ورود به میزکار و انتخاب دوره

  توضیحات و فهرست کامل تر ابزارها در جلسه اول این دوره قرار داره.

دوره اسکیس رو با ابزارهای مدادی کار می کنیم. به جز مدادهای گرافیتی معمولی و مداد نوکی 2 میل، برای تنوع و درک بهتر این موضوع از دو رنگ قرمز و آبی تیره مدادرنگی پلی کروم هم استفاده می کنیم. شما اجبار یا محدودیت خاصی در این مورد ندارین و می تونین با بسیاری از ابزارها اسکیس رو کار کنین. بنابراین به صورت کلی تصویر این ابزارها رو ببینید:

دوره مجازی آموزش اسکیس برای شما مناسب است اگر:

  اگر از هیجان و سرعت در نقاشی لذت می برید!
  به دنبال یادگیری روش طراحی از مدل زنده هستید!
  می خواهید بر ترس خود غلبه کنید و شجاعانه طراحی کنید!

  فیلم آموزش اسکیس

فیلم معرفی دوره طراحی اسکیس
بخشی از فیلم جلسه دوم اسکیس

به جز توضیحات کامل آموزشی، در بیشتر جلسات این ترم، فیلم آموزشی با مداد به زبان فارسی در اختیار هنرجو قرار داده خواهد شد. این فیلمهای هنری اورجینال بوده و توسط سامانه رنگ هنر تهیه و تولید شده اند. همچنین تصاویر گام به گام چهره و کتاب رایگان pdf نیز از دیگر مواردی هستند که جهت دانلود در اختیار هنرجو قرار داده شده است. در پایان هر جلسه هم تمرین متناسب با محتوای درسی خواسته شده است. اصول پایه اسکیس از روی عکس در این آموزش ها به نحوی است که برای مدل زنده هم کاربردی باشد.

  پاسخ به پرسش های متداول  

چرا یادگیری طراحی به شیوه اسکیس مهمه؟

یادگیری اسکیس از شما هنرمند شجاع تری می سازه! به عبارت دیگر در روند آموزشی این دوره یاد می گیرید تصمیم های طراحانه درستی رو در زمانی نسبتا کوتاه بگیرید. همچنین روش مورد استفاده در این دوره برای به دست آوردن توانایی طراحی از مدل زنده هم کاربرد داره.

آموزش گام به گام اسکیس
نمونه ای از ویدئوی اسکیس چهره

شیوه خودآموز را ثبت نام کنم یا بااستاد؟

هر چند در هر دو شیوه به تمام محتوای آموزشی دسترسی دارید اما ممکنه اساتید نکات مهم و بیشتری رو بر اساس مشاهده کارهاتون به شما بگن. اگر فرصت انجام تمرین دارید و تمایل به استفاده از تمامی امکانات آموزشی دارید، تردید نکنید! چرا که وجود استاد هم یک امکان آموزشی مفید و مهم است. اساتید سامانه رنگ هنر، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته نقاشی، متخصص در زمینه امور هنری و مدرس دانشگاه هستند. بنابراین حضور استاد می تواند در پیشرفت بیشتر شما تاثیر گذار باشد. در غیر این صورت شیوه خودآموز برای شما مناسب خواهد بود.

چه ابزاری برای این دوره نیاز است؟

مداد گرافیتی، مدادرنگی و ابزارهای عمومی طراحی استفاده می شه اما اگر تمایل به استفاده از ابزار دیگری دارید، می تونین با استاد مربوطه هماهنگ کنید.

لذت نقاش شدن
لذت نقاش شدن😍
آموزش آکادمیک نقاشی
آموزش آکادمیک👍
منعطف
منعطف و سریع⚡️
به صرفه
به صرفه و کامل😊
آموزش اصولی
اصولی و گام به گام👌
آموزش عملی و تئوری
آموزش عملی و تئوری😀
پرسش های متداول
پرسش‌های متداول
بسته ویژه طراحی
بسته ویژه طراحی🎁
بسته نقاشی و تئوری
بسته نقاشی و تئوری🎁
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی✏️📄

چرا رنگ هنر انتخاب هنرجویان از سراسر ایران و جهان است؟

(برای اطلاع از مبلغ شهریه دوره ها، به صورت رایگان عضو شوید و به میزکار مراجعه کنید)

دوره های آموزش مجازی طراحی

طراحی پایه طراحی چهره طراحی منظره طراحی حیوانات طراحی فیگور آموزش اسکیس

دوره های آموزش مجازی نقاشی

نقاشی مدادرنگی نقاشی رنگ روغن پایه نقاشی رنگ روغن چهره آموزش نقاشی با آبرنگ

دوره های آموزش تئوری نقاشی

رنگ شناسی سبک شناسی نقاشی نقد آثار نقاشی NFT (کریپتوآرت)

made with Love!

چرا آموزش مجازی نقاشی رنگ هنر

مقایسه آموزش رنگ هنر با آموزش های رایگان یوتیوب

 
دوره ها | راهنما | عضویت رایگان و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر