آموزش نقاشی آبرنگ

آموزش نقاشی چهره با آبرنگ

آموزش نقاشی آبرنگ مقدماتی تا پیشرفته

 ساده ، آکادمیک و اصولی بیاموزید!

آموزش نقاشی آبرنگ حرفه ای

امکان رفع اشکال با استاد!

 زیر نظر اساتید با تجربه دانشگاه!

آموزش نقاشی آبرنگ

یادگیری با ویدئو و دانلود رایگان!

 دسترسی در هر زمان و مکان!

 
توضیحات کلی دوره 
 
توضیحات تصویری
 
فیلم های آموزشی
 
پرسش های متداول
 
نمونه آثار هنرجویان
 
راهنمای آموزشی

  روی عناوین بالا کلیک کن، تا محتوا برای شما نمایش داده شه.

در دوره غیرحضوری آموزش نقاشی آبرنگ ، اصول گام به گام نقاشی با تکنیک آبرنگ از مقدماتی تا حرفه ای به روش لکه گذاری تدریس می شه. شناخت ابزارها و انواع تکنیک های ابرنگ ساده، و کار کردن با آبرنگ به شیوه لکه گذاری با موضوعات مختلف در 8 جلسه آموزش داده می شه. جلسات آموزشی شامل فیلم و امکان رفع اشکال با استاده. هنرجو در روند ترم اصول پایه و مفیدی رو یاد می گیره تا برای تکنیک هایی مانند نقاشی منظره با آبرنگ، نقاشی پرنده ، نقاشی گل با آبرنگ و نقاشی چهره با آبرنگ آماده بشه. نکات تدریس شده در این کلاس حاصل تجربه و بهره مندی از شیوه های تدریس موفقه. شرکت در ترم آموزش مجازی آبرنگ مقدماتی تا پیشرفته در سامانه نقاشی رنگ هنر به همه علاقمندان به تکنیک آبرنگ توصیه می شه. قبل از این دوره، گذراندن دوره های طراحی باعث می شه تا با آمادگی بهتر و بیشتری از آموزش های این دوره بهره‌مند شوید!

در این دوره آموزش مجازی، روش نقاشی با آبرنگ از موضوعات زیر آموزش داده می شه:

  آشنایی با ابزارهای آبرنگ و نحوه فیکس کردن صحیح کاغذ روی تخته
  آموزش انواع تکنیک های آبرنگ و تکنیک نمک دریا برای ایجاد بافت
  نقاشی میوه با ابرنگ (سیب و هندوانه)
  نقاشی گل با آبرنگ به شیوه لکه گذاری
  نقاشی درخت + نقاشی منظره با آبرنگ
  نقاشی آبرنگ پرنده : پرنده به شیوه خیس در خیس و سر خروس
  نقاشی چهره با آبرنگ: نقاشی آبرنگ از چهره پیرمرد
  نقاشی آبرنگ از چهره زن : نقاشی چهره زن به شیوه خیس در خیس با آبرنگ

در این دوره مفید ، هنرجویان علاوه بر آموزش نقاشی منظره ، با تکنیک های مختلف ابرنگ نیز آشنا شده و می توانند آثار نقاشی زیبایی را با تکنیک های آبرنگی خلق نمایند. در پایان دوره، فرم ارزیابی عملکرد برای هنرجویانی که نوع آموزش با استاد را انتخاب کرده اند ارسال می شود. جهت ثبت نام در این دوره کافیست در سامانه رنگ هنر بصورت رایگان عضو شوید و از بخش میزکارمن دوره و روش آموزش را انتخاب و ثبت نام نمایید. توصیه می شود دوره آموزش رنگ شناسی را نیز قبل یا همزمان با این دوره بگذرانید تا با آگاهی بیشتری از رنگ ها استفاده نمایید.

 تعداد جلسات: 8 جلسه
امکان دسترسی: تا 100 سال!
 نوع آموزش: مجازی و غیر حضوری
 با عضویت در سامانه رنگ هنر، از مبلغ شهریه مطلع شده و ترم رو شروع کنید:

ورود به میزکار و انتخاب دوره

توضیحات تصویری بیشتر درباره ترم 

آشنایی با ابزارهای آبرنگ
 جلسه اول - معرفی ابزارها و نحوه فیکس کردن مقوا

معرفی ابزارهای آبرنگ نخستین درس مهم و مقدماتی این کلاس مجازیه. هنرجویان بر اساس محتوای آموزشی جلسه و ویدئوها به صورت غیر حضوری نحوه فیکس کردن مقوا روی تخته شاسی رو یاد می گیرن و با ابزارهای ابرنگ آشنا می شن. در صورتی که شیوه آموزشی با استاد رو انتخاب کرده باشن می تونن پرسش هاشون رو در زمینه ابزارها از استاد بپرسن.

معرفی تکنیک های آبرنگ
 تکنیک های آبرنگ - لکه گذاری ، خیس روی خیس ...

معرفی تکنیک های آبرنگ و شناخت انواع روش های لکه گذاری مانند خیس روی خیس یا تکنیک نمک دریا هم در جلسه دوم انجام می شه! با تمرین های مقدماتی لکه گذاری هنرجو یک آمادگی اولیه در انواع تکنیک ها پیدا می کنه و به این بهونه، اصول پایه مثل استفاده از قلم مو و تنظیم مقدار آب با رنگ رو یاد می گیره. تا زمانی که هنرجو به مهارت اجرای استاندارد نرسه، سراغ مبحث بعدی نمی ره.

نقاشی میوه با آبرنگ
 جلسه سوم - نقاشی میوه با آبرنگ

نقاشی میوه با آبرنگ مربوط به جلسه سوم می شه. شما نقاشی از سوژه هایی مثل سیب و هندوانه رو در جلسه سوم یاد می گیرین. در اینباره کلی نکته کاربردی و ویدئوی مفید داره که داخل جلسه خودش خواهید دید!

نقاشی گل با آبرنگ
 نقاشی گل با آبرنگ مربوط به جلسه چهارم

نقاشی گل با آبرنگ در جلسه چهارم فرصت خوبیه تا آثار لطیف و زیبایی خلق کنین و از نتیجه کارهاتون حسابی لذت ببرین! در این جلسه روش نقاشی از گل با تکنیک لکه گذاری رو آموزش می بینین.

نقاشی منظره با آبرنگ
 نقاشی منظره با آبرنگ

درس پنجم دوره آموزش ابرنگ به روش نقاشی از درخت و منظره اختصاص داره. این جلسه شامل دو ویدئوی آموزشی است.

نقاشی پرنده با آبرنگ
 جلسه ششم - نقاشی پرنده با آبرنگ

نقاشی پرنده با آبرنگ یکی از اون موضوعات کاربردی و پرطرفداره که درباره اون به قدر کافی کار خواهیم کرد. هنرجویان رنگ هنر نحوه نقاشی از دو پرنده رو می بینن و اگر شیوه بااستاد رو انتخاب کرده باشن، آثارشون توسط استاد بررسی و رفع اشکال می شه. البته هنرجویان شیوه خودآموز هم امکان یکبار ارسال تمرین رو دارن.

نقاشی چهره با آبرنگ
 نقاشی چهره با آبرنگ

نقاشی چهره با آبرنگ هم یکی دیگه از موضوعات بسیار خوب و البته سخته که باعث می شه مهارت هنرجو در اجرای سایه روشن های رنگی خیلی بیشتر بشه. در یک جلسه با کمک ویدئو به شما می گیم که چطور از چهره یک پیرمرد به خوبی نقاشی کنید.

نقاشی از چهره زن با آبرنگ
 نقاشی از چهره زن با آبرنگ

در این جلسه با کمک یک ویدئوی 46 دقیقه ای، نحوه رنگی نقاشی کردن از مدل چهره سیاه و سفید یک زن رو یاد می گیرین. از اونجایی که این مورد خیلی تخصصیه، ما تا جایی که سخت و سنگین نباشه سعی می کنیم به زبان ساده قواعد مهم ترکیب بندی رو به شما آموزش بدیم.

ورود به میزکار و انتخاب دوره

ابزارهای آموزش نقاشی آبرنگ

1) آبرنگ وینزور یا شین هان، یا آبرنگ هایی که در جلسه اول دوره معرفی می شود.
2) مقوای آبرنگ که انواع مناسب آن در جلسه اول دوره معرفی شده است.
3) قلم موی گرد به اندازه های مورد نیاز معرفی شده در جلسه اول
4) فوم بورد یا تخته شاسی
5) ظرف آب و آب چسب
6) پالت پلاستیکی و پارچه

  برند پیشنهادی رنگ هنر برای قلمو: وینزور، رهاورد یا پارس آرت
  برندهای پیشنهادی برای مقوا:  آرچ یا خروس نشان  یا برندهای معرفی شده در جلسه اول دوره

نقاشی با آبرنگ در رنگ هنر برای شما مناسبه اگر:

  شناخت پایه ای و اصولی تکنیک نقاشی آبرنگ برای شما اهمیت داره!
  به دنبال یادگیری آسان و سریع آبرنگ با تکنیک جذاب لکه گذاری هستین!
  تصمیم دارین نقاشی آبرنگ را بصورت آکادمیک بیاموزید و بتونین موضوعات مختلف را با آبرنگ کار کنین!
  اگر علاقه به نقاشی از گل با آبرنگ، نقاشی از منظره با آبرنگ، نقاشی از میوه با آبرنگ، نقاشی از درخت با آبرنگ و آموزش ابزارها و تکنیک های مختلف آبرنگ دارید!

  فیلم دوره آموزش نقاشی آبرنگ در رنگ هنر 

ویدئوی آموزش نقاشی از گل با آبرنگ به شیوه لکه گذاری (دمو - کوتاه شده)

  پاسخ به پرسش های متداول

این دوره فقط مخصوص افراد حرفه ایه؟

نه! دوره "آبرنگ مقدماتی تا پیشرفته" برای همه افراد از دانشجویان رشته نقاشی گرفته تا علاقمندان به تکنیک آبرنگ مناسبه. شیوه بیان مطالب در این دوره اصولی، طبقه بندی شده و ساده است تا عموم علاقمندان قادر به استفاده از اون باشن.

در این دوره چه موضوعاتی آموزش داده می شه؟

دوره آموزش مجازی آبرنگ در سامانه رنگ هنر شامل 8 جلسه آموزش مبتنی بر ویدئو است. در جلسه اول با انواع ابزارها و نحوه کار آشنا می شوید. در جلسه دوم با تکنیک های مختلف آبرنگ آشنا می شوید. در جلسه سوم نحوه کشیدن انواع میوه با آبرنگ آموزش داده می شود. در جلسه چهارم، به نقاشی از گل با آبرنگ با تکنیک لکه گذاری پرداخته شده. در جلسه پنجم نقاشی از درخت و نقاشی از منظره با آبرنگ را می آموزید. در جلسه ششم در دوره مقدماتی آبرنگ، نحوه نقاشی از پرنده را با ویدیوهای آموزشی بصورت اصولی و مرحله به مرحله خواهید آموخت! در جلسه هفتم آموزش آبرنگ، نقاشی از چهره مرد با آبرنگ بصورت مرحله به مرحله با توضیحات کامل در یک ویدیو آموزش داده شده است. در جلسه هشتم آموزش آبرنگ، نقاشی از چهره زن با آبرنگ بصورت مرحله به مرحله با توضیحات کامل به شیوه خیس در خیس  آموزش داده شده است؛ و به نحوه رنگی کردن از روی عکس سیاه و سفید در این جلسه نیز پرداخته شده است.

شهریه این دوره چقدره؟

شهریه این دوره برای هنرمندان بسیار مناسبه و برای مشاهده مبلغ شهریه و ثبت نام، لطفا یک حساب کاربری رایگان در سامانه بسازید. سپس از بخش میزکارمن می توانید شهریه کلیه دوره ها را مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که دو شیوه مختلف خودآموز و با استاد قابل انتخاب است که شهریه های متفاوتی دارند!

ویدئوها برای من ایمیل می شه؟

نه! شما باید در سامانه عضو بشین. بعد می تونین از طریق میزکارتون در حساب کاربری، در هر دوره ای با درگاه بانکی آنلاین ثبت نام کنین. جلسات ترم آموزش مقدماتی آبرنگ بی درنگ فعال می شه. برای استفاده از همه محتوا باید به حساب کاربری وارد شین اما ویدئوها به رایگان قابل دانلود هستن. می توانید اپلیکیشن رنگ هنر را نیز دانلود کرده و براحتی مانند هر اپ دیگری وارد محیط آموزشی آن شده و بهره ببرید. لینک دانلود در صفحه اول سایت، همچنین در پایین سایت و حتی در جلسه اول دوره ها در دسترس است.

پرسش های متداول
پرسش های متداول
راهنمای دوره ها
راهنمای انتخاب دوره
8 ترم در یک نگاه
دوره ها در یک نگاه
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی

(برای اطلاع از مبلغ شهریه دوره ها، به صورت رایگان عضو شوید و به میزکار مراجعه کنید)

دوره های آموزش مجازی طراحی

طراحی پایه طراحی چهره طراحی منظره طراحی حیوانات طراحی فیگور آموزش اسکیس

دوره های آموزش مجازی نقاشی

نقاشی مدادرنگی نقاشی رنگ روغن پایه نقاشی رنگ روغن چهره نقاشی آبرنگ

دوره های آموزش تئوری نقاشی

رنگ شناسی سبک شناسی نقاشی نقد آثار نقاشی NFT (کریپتوآرت)

دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر