شناخت آناتومی و روش طراحی از اسب

برای مشاهده رایگان پیش نمایش(دمو) این دوره، عضو رنگ هنر شوید

آموزش طراحی از حیوانات

دوره آموزش طراحی از حیوانات، اصول گام به گام طراحی حیوانات، اسکیس از حیوانات، شناخت آناتومی، بافت پوست و به طور کل روش طراحی از آبزیان، دوزیستان، خزندگان، پرندگان، سگ سانان، اسب، گربه سانان و خرس، با استفاده از مداد کنته را شامل می شود. این دوره شامل فیلم، نمونه تصاویر و توضیحات آموزشی، و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاد بوده و هنرجو در روند این دوره آموزش نقاشی در وب سایت رنگ هنر می تواند از حیوانات گوناگون طراحی کرده و اصول کلی طراحی از حیوانات را بیاموزد. نکات تدریس شده در این دوره حاصل تجربه و بهره مندی از شیوه های آموزشی موفق در این زمینه است و در پایان دوره، فرم ارزیابی عملکرد هنرجو برای هنرجویانی که نوع آموزش با استاد را انتخاب کرده اند ارسال می شود. جهت ثبت نام در این دوره بهتر است قبلا دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان را گذرانده باشید.

ابزارهای مورد نیاز برای دوره طراحی از حیوانات

آموزش طراحی

1) مداد کنته 2) تخته شاسی A4 و کاغذ سفید 3) پاکن اتودی نوک باریک
4) محوکن 5) تراش و کاتر 6) پاکن مدادی سر فرچه دار

● برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای مداد کنته:  1) مداد کنته فابرکاستل از نوع Soft
● برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای محوکن: کریتا کالر
● برندهای پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای پاکن مدادی سر فرچه دار: 1) فابرکاستل  2) استدلر
● برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای کاغذ طراحی: Double A


  • اطلاعیه شماره یک: قالب سامانه رنگ هنر به روز شده است. توصیه می کنیم برای بارگذاری بدونِ اشکال، یکبار در پی سی و لپ تاپ های ویندوزی از ترکیب Ctrl+F5 و در اپل از رفرش، و همچنین در موبایل و تبلت در مرورگر خود دوبار گزینه ی رفرش را بزنید تا قالب جدید روی سیستم شما بارگذاری شود.
  • اطلاعیه شماره دو: در صورتی که پس از این به روزرسانی با مشکلی مواجه شدید، آن را از طریق "فرم تماس با ما" با واحد پشتیبانی در میان بگذارید..
مشاوره آنلاین