شرایط همکاری با رنگ هنر

با توجه به اینکه کیفیت دانشی و بصری آموزش ها برای رنگ هنر مهمترین اولویت هست، در صورت داشتن سابقه تدریس آنلاین، لینک ویدیوهای دوره خود را از بخش “فرم تماس با ما” همراه با توضیحات برای ما ارسال کنید. در صورت نداشتن سابقه تدریس، لازم هست که یک دوره با تعداد جلسات دلخواه (4، 6، 8 یا 12 جلسه) و حداقل 2 ساعت آموزش در وب سایت رنگ هنر منتشر کنید. با این کار، علاوه بر آشنا شدن جامعه هنری با شما به عنوان یک مدرس، کیفیت دوره های شما نیز سنجیده خواهد شد.

برای هر دوره، یک ویدیو معرفی دوره نیز باید تهیه شود. این ویدیو باید شامل معرفی شما و محتوای دوره باشد. کیفیت ویدیو و صدا باید برای پخش مناسب باشد. (حداقل کیفیت معادل HD یا 1280 در 720 باشد.) ویدیوهای ضبط شده باید دارای شرایط زیر باشد:

* موشن گرافی رنگ هنر در ابتدای ویدیو هر جلسه قرار گرفته باشد.
* لوگو رنگ هنر بعد از اتمام موشن گرافی، از ابتدا تا انتهای ویدیوی آموزشی در گوشه بالا سمت راست ویدیو قرار گرفته باشد.
* در ابتدای هر ویدیو، جمله “خوش اومدید به این دوره آموزشی در رنگ هنر” توسط مدرس مطرح شود.
* برای دانلود موشن گرافی، لوگو واتر مارک و فایل مربوط به مشخصات دوره کافیست با همکاران پشتیبانی رنگ هنر از بخش تماس با ما در ارتباط باشید تا آن را برای شما ارسال کنند.
* لازم به ذکر است در صورت نداشتن دانش تدوین، این امکان وجود دارد که فیلمها توسط مدرس تهیه شده و در اختیار تیم رنگ هنر قرار گیرد تا فرآیند تدوین آن توسط ما انجام شود.

برای شروع همکاری، کافی است این مراحل را انجام دهید: ویدیو معرفی دوره را به صورت یک فایل زیپ در فضای ابری آپلود کنید سپس لینک دانلود فایل را در بخش "فرم تماس با ما" با ذکر نام و توضیحات ارسال کنید؛ یا آن را در بخش مشاوره تلگرام رنگ هنر با ذکر نام و توضیحات ارسال کنید.
در فرم تماس با ما این موارد را ذکر کنید: نام / نام خانوادگی / تحصیلات / ایمیل / شماره تماس / عنوان دوره / قیمت پیشنهادی / زمان دوره / تعداد جلسات / لینک ویدیو / فایل رزومه مدرس
در ادامه همکاران پشتیبانی رنگ هنر با شما تماس می گیرند و روند ادامه همکاری به شما اطلاع داده خواهد شد. توجه داشته باشید که پیش از آپلود دوره در وب سایت رنگ هنر، درباره درآمد انتشار آنها برای مدرس با شما گفت و گو خواهد شد.

پس از انتشار دوره در وب سایت رنگ هنر، ویدیوها متعلق به رنگ هنر است و امکان حذف آنها در آینده وجود ندارد. همچنین این دوره نباید در جای دیگری منتشر شود. در صورت انتشار در وب سایتی غیر از رنگ هنر، دوره های پولی به صورت رایگان منتشر خواهد شد. اگر سابقه تدریس نداشته باشید اما کیفیت کار مورد تأیید باشد، دوره اول بصورت رایگان و دوره های بعدی بصورت توافقی و پولی منتشر خواهد شد.
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از بخش تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.

دوره های آموزش مجازی طراحی

طراحی پایه طراحی چهره طراحی منظره طراحی حیوانات طراحی فیگور آموزش اسکیس

دوره های آموزش مجازی نقاشی

نقاشی مدادرنگی نقاشی رنگ روغن پایه نقاشی رنگ روغن چهره آموزش نقاشی با آبرنگ

دوره های آموزش تئوری نقاشی

رنگ شناسی سبک شناسی نقاشی نقد آثار نقاشی NFT (کریپتوآرت)

made with Love!

چرا آموزش مجازی نقاشی رنگ هنر

مقایسه آموزش رنگ هنر با آموزش های رایگان یوتیوب

 
دوره ها | راهنما | عضویت رایگان و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر