بخشی از فیلم آموزش طراحی از ترکیب اشیا

برای مشاهده رایگان پیش نمایش(دمو) این دوره، عضو رنگ هنر شوید

آموزش طراحی از اجسام بی جان

در دوره آموزش طراحی از طبیعت بی جان، اصول گام به گام طراحی و حجم پردازی طبیعت بی جان، شناخت تنالیته و خاکستری ها، آشنایی با طراحی از احجام اصلی و جنسیت سازی در طراحی از طبیعت بی جان برای متریال هایی چون شیشه، پارچه، فلز، جسم مات و روش طراحی خطی، با استفاده از مداد تدریس می شود. جلسات آموزشی در این دوره ی 8 جلسه ای شامل فیلم، تصاویر آموزشی، توضیحات تئوریک و همچنین امکان رفع اشکال توسط استاد بوده و هنرجو در روند این دوره در وب سایت رنگ هنر می تواند اجسام مختلف را طراحی کرده و اصول کلی و مقدماتی طراحی را بیاموزد. نکات تدریس شده در این دوره حاصل تجربه و بهره مندی از شیوه های آموزشی موفق در این زمینه است و در پایان دوره، فرم ارزیابی عملکرد هنرجو برای وی ارسال می شود. گذراندن این دوره طراحی مقدماتی، پیش از ورود به کلیه دوره های آموزش طراحی و نقاشی در سایت رنگ هنر توصیه می شود.

بخشی از آثار هنرجویان برتر دوره طراحی از طبیعت بی جان

ابزارهای مورد نیاز دوره اجسام بی جان

آموزش طراحی

1) مدادهای  HB , 6B 2) تخته شاسی A4 و کاغذ سفید 3) پاکن اتودی نوک باریک
4) محوکن 5) تراش 6) کاتر

● برندهای پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای مداد طراحی:  1) بُرونزیل  2) کریتاکالر  3) استدلر  4) فابرکاستل
● برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای محوکن: کریتا کالر
● برند پیشنهادی اساتید رنگ هنر برای کاغذ طراحی: Double A


  • اطلاعیه شماره یک: قالب سامانه رنگ هنر به روز شده است. توصیه می کنیم برای بارگذاری بدونِ اشکال، یکبار در پی سی و لپ تاپ های ویندوزی از ترکیب Ctrl+F5 و در اپل از رفرش، و همچنین در موبایل و تبلت در مرورگر خود دوبار گزینه ی رفرش را بزنید تا قالب جدید روی سیستم شما بارگذاری شود.
  • اطلاعیه شماره دو: در صورتی که پس از این به روزرسانی با مشکلی مواجه شدید، آن را از طریق "فرم تماس با ما" با واحد پشتیبانی در میان بگذارید..
مشاوره آنلاین