درباره سامانه آموزش مجازی نقاشی رنگ هنر

سامانه رنگ هنر با رویکردی آکادمیک، و با تلاش و برنامه‌ریزی در شرایطی پا به عرصه آموزش مجازی و آنلاین هنر گذاشت که جای خالی یک نظام جامع آموزش مجازی طراحی و نقاشی کاملا حس می‌شد. آموزش سیستماتیک، هدفمند و چند رسانه‌ای طراحی و نقاشی با استفاده از نوشتار، تصویر، فیلم‌ و تمرینات کاربردی به دو شیوه آموزشی با استاد و خودآموز از رنگ هنر یک سامانه آموزشی منحصر به فرد ساخته است.

بنیانگذاران رنگ هنر

بنیانگذاران و دیگر اساتید سامانه آموزش مجازی طراحی و نقاشی رنگ هنر از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد نقاشی و مدرسین این رشته بوده و از ابتدا تلاش خود را بر ساخت دوره‌هایی قابل فهم و کاربردی با بیشترین بهره‌وری برای رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بنا نهاده اند. هدف این مجموعه در دسترس بودن آموزش نقاشی برای تمام نقاط ایران عزیزمان و همه فارسی زبانانی است که امکان آموزش حضوری را نداشته‌اند و رنگ هنر جهت نیل به این هدف، از کمک همکاران فنی و متخصص نیز برخوردار بوده است.

مسعود عبدی نت آرام درگاه بانک
مهندس مسعود عبدی هاستینگ نت آرام درگاه بانک

برای بهره‌وری بیشتر هنرجویان و نگاه فرآیند محور به پدیده‌ی آموزش طراحی و نقاشی در سامانه رنگ هنر و پایبندی به اصول آموزشی و همچنین به دلیل پیوستگی مطالب و ترتیب جلسات، ترتیبی اتخاذ شده تا جلسات بصورت هفتگی و متناسب با هر شیوه‌ی آموزشی، باز شده و هنرجو فقط به جلسه جاری و جلسات قبلی خود دسترسی داشته باشد. این روش کمک می‌کند تا هنرجویان با تمرکز بیشتری به مطالعه مباحث و انجام تمرینات هر جلسه پرداخته و سپس اقدام به مطالعه جلسه بعدی نمایند. ما به شما اطمینان می‌دهیم در صورت همراهی مستمر و اصولی با هر یک از شیوه‌های آموزشی رنگ هنر، نسبت به هر آموزشگاهی سریعتر پیشرفت خواهید کرد چرا که طبق هر فرآیند آموزشی اصولی، 50 درصد سهم آموزش‌دهنده و 50 درصد مابقی سهم تلاش و تمرین هنرجو خواهد بود. در حال حاضر نیز بر طبق آمار، هنرجویان زیادی در داخل و خارج از ایران آموزش با رنگ هنر را تجربه می کنند. در بخش زیر این آمار را مشاهده می کنید.

جامعه آماری رنگ هنر

سن جنسیت ایران کشور شیوه آموزش تحصیلات
سن جنسیت ایران کشور شیوه آموزش تحصیلات

طبق آمار ما به ماموریت خود که همانا فراهم کردن امکان آموزش برای هموطنان و هنردوستان فارسی زبان بوده نائل شده‌ایم و همراهی هنرجویان از داخل و خارج ایران گواه این موفقیت است، اما همچنان تمام تلاش خود را برای بهبود و بروزرسانی این سامانه خواهیم کرد و مشتاقیم تا بتوانیم خدمات خود را گسترش داده و دسترسی به این آموزش را جهانی سازیم.


  • اطلاعیه شماره یک: قالب سامانه رنگ هنر به روز شده است. توصیه می کنیم برای بارگذاری بدونِ اشکال، یکبار در پی سی و لپ تاپ های ویندوزی از ترکیب Ctrl+F5 و در اپل از رفرش، و همچنین در موبایل و تبلت در مرورگر خود دوبار گزینه ی رفرش را بزنید تا قالب جدید روی سیستم شما بارگذاری شود.
  • اطلاعیه شماره دو: در صورتی که پس از این به روزرسانی با مشکلی مواجه شدید، آن را از طریق "فرم تماس با ما" با واحد پشتیبانی در میان بگذارید..
مشاوره آنلاین