درباره سامانه آموزشی رنگ هنر

رنگ هنر به عنوان نخستین سامانه آموزش غیر حضوری نقاشی در شرایطی پا به عرصه آموزش مجازی و آنلاین هنر گذاشته که جای خالی یک نظام جامع آموزش از راه دور طراحی و نقاشی کاملا حس می‌شد. سامانه رنگ هنر با رویکردی آکادمیک، و پس از برنامه‌ ریزی  فعالیت خود را آغاز کرد و به طور مرتب در حال بهینه سازی و به روزرسانی است. آموزش سیستماتیک، هدفمند و چند رسانه‌ای طراحی و نقاشی با استفاده از نوشتار، تصویر، ویدئوهای آموزشی و تمرینات کاربردی به دو شیوه آموزشی با استاد و خودآموز از رنگ هنر یک سامانه آموزشی منحصر به فرد ساخته است.

رنگ هنر از نگاه آماری

رنگ هنر در گذر زمان
از ایده تا اجرا و توسعه آموزش مجازی نقاشی

محسن ایرانی
محسن ایرانی
فوق لیسانس نقاشی و مدرس دانشگاه
مدیر و هم‌بنیان‌گذار سامانه رنگ هنر
www.mohsenirani.com

حمیدرضا رضوی
حمیدرضا رضوی
دکترای مدیریت برندینگ و کارشناس ارشد مدیریت هنری و فوق لیسانس نقاشی
مدیر و هم‌بنیان‌گذار سامانه رنگ هنر
https://hamidrezarazavi.com

بنیانگذاران و دیگر اساتید سامانه آموزش مجازی طراحی و نقاشی رنگ هنر از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد نقاشی و مدرسین این رشته بوده و از ابتدا تلاش خود را بر ساخت دوره‌هایی قابل فهم و کاربردی با بیشترین بهره‌وری برای رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بنا نهاده اند. هدف این مجموعه در دسترس بودن آموزش نقاشی برای تمام نقاط ایران عزیزمان و همه فارسی زبانانی است که امکان آموزش حضوری را نداشته‌اند و رنگ هنر جهت نیل به این هدف، از کمک همکاران فنی و متخصص نیز برخوردار بوده است.

مسعود عبدی
مهندس مسعود عبدی
نت آرام
هاستینگ نت آرام
درگاه زرین پال
زرین پال
 

برای بهره‌وری بیشتر هنرجویان و نگاه فرآیند محور به پدیده‌ی آموزش طراحی و نقاشی در سامانه رنگ هنر و پایبندی به اصول آموزشی، ترتیبی اتخاذ شده تا کنترل کامل جلسات و دیگر امکانات سامانه در اختیار هنرجو قرار گرفته و رفع اشکال داشته باشد. این روش کمک می‌کند تا هنرجویان با تمرکز بیشتری به مطالعه مباحث و انجام تمرینات هر جلسه پرداخته و سپس اقدام به رفع اشکال نمایند. ما به شما اطمینان می‌دهیم در صورت همراهی مستمر و اصولی با هر یک از شیوه‌های آموزشی رنگ هنر، نسبت به هر آموزشگاهی سریعتر پیشرفت خواهید کرد چرا که طبق هر فرآیند آموزشی اصولی، 50 درصد سهم آموزش‌دهنده و 50 درصد مابقی سهم تلاش و تمرین هنرجو خواهد بود.

 

تفاوت ها و شباهت های آموزش مجازی و آموزش حضوری
تفاوت ها و شباهت های آموزش مجازی و آموزش حضوری

ما به ماموریت فرهنگی خود که همانا فراهم کردن امکان آموزش هنر سالم و زیبای طراحی و نقاشی برای هموطنان و هنردوستان فارسی زبان بوده نائل شده‌ایم. همراهی کاربران گواه موفقیت در این عرصه است، اما همچنان تمام تلاش خود را برای بهبود و بروزرسانی این سامانه خواهیم کرد و مشتاقیم تا بتوانیم خدمات خود را گسترش داده و دسترسی به این آموزش را جهانی سازیم.

تفاوت دو شیوه آموزش با استاد و خودآموز در رنگ هنر
دو شیوه آموزش خودآموز (عمومی) و شیوه بااستاد (خصوصی)

دوره های آموزش مجازی طراحی

طراحی پایه طراحی چهره طراحی منظره طراحی حیوانات طراحی فیگور آموزش اسکیس

دوره های آموزش مجازی نقاشی

نقاشی مدادرنگی نقاشی رنگ روغن پایه نقاشی رنگ روغن چهره آموزش نقاشی با آبرنگ

دوره های آموزش تئوری نقاشی

رنگ شناسی سبک شناسی نقاشی نقد آثار نقاشی NFT (کریپتوآرت)

made with Love!

چرا آموزش مجازی نقاشی رنگ هنر

مقایسه آموزش رنگ هنر با آموزش های رایگان یوتیوب

 
دوره ها | راهنما | عضویت رایگان و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر