درباره سامانه آموزشی رنگ هنر

رنگ هنر به عنوان نخستین سامانه آموزش غیر حضوری نقاشی در شرایطی پا به عرصه آموزش مجازی و آنلاین هنر گذاشته که جای خالی یک نظام جامع آموزش از راه دور طراحی و نقاشی کاملا حس می‌شد. سامانه رنگ هنر با رویکردی آکادمیک، و پس از برنامه‌ ریزی  فعالیت خود را آغاز کرد و به طور مرتب در حال بهینه سازی و به روزرسانی است. آموزش سیستماتیک، هدفمند و چند رسانه‌ای طراحی و نقاشی با استفاده از نوشتار، تصویر، ویدئوهای آموزشی و تمرینات کاربردی به دو شیوه آموزشی با استاد و خودآموز از رنگ هنر یک سامانه آموزشی منحصر به فرد ساخته است.

محسن ایرانی
محسن ایرانی
فوق لیسانس نقاشی و مدرس دانشگاه
مدیر و بنیان گذار سامانه رنگ هنر
www.mohsenirani.com

حمیدرضا رضوی
حمیدرضا رضوی
دکترای مدیریت برندینگ و فوق لیسانس نقاشی
مدیر و بنیان گذار سامانه رنگ هنر
https://hamidrezarazavi.com

بنیانگذاران و دیگر اساتید سامانه آموزش مجازی طراحی و نقاشی رنگ هنر از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد نقاشی و مدرسین این رشته بوده و از ابتدا تلاش خود را بر ساخت دوره‌هایی قابل فهم و کاربردی با بیشترین بهره‌وری برای رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بنا نهاده اند. هدف این مجموعه در دسترس بودن آموزش نقاشی برای تمام نقاط ایران عزیزمان و همه فارسی زبانانی است که امکان آموزش حضوری را نداشته‌اند و رنگ هنر جهت نیل به این هدف، از کمک همکاران فنی و متخصص نیز برخوردار بوده است.

مسعود عبدی
مهندس مسعود عبدی
نت آرام
هاستینگ نت آرام
درگاه بانک نکست پی
نکست پی

برای بهره‌وری بیشتر هنرجویان و نگاه فرآیند محور به پدیده‌ی آموزش طراحی و نقاشی در سامانه رنگ هنر و پایبندی به اصول آموزشی، ترتیبی اتخاذ شده تا کنترل کامل جلسات و دیگر امکانات سامانه در اختیار هنرجو قرار گرفته و رفع اشکال داشته باشد. این روش کمک می‌کند تا هنرجویان با تمرکز بیشتری به مطالعه مباحث و انجام تمرینات هر جلسه پرداخته و سپس اقدام به رفع اشکال نمایند. ما به شما اطمینان می‌دهیم در صورت همراهی مستمر و اصولی با هر یک از شیوه‌های آموزشی رنگ هنر، نسبت به هر آموزشگاهی سریعتر پیشرفت خواهید کرد چرا که طبق هر فرآیند آموزشی اصولی، 50 درصد سهم آموزش‌دهنده و 50 درصد مابقی سهم تلاش و تمرین هنرجو خواهد بود.

ما به ماموریت فرهنگی خود که همانا فراهم کردن امکان آموزش هنر سالم و زیبای طراحی و نقاشی برای هموطنان و هنردوستان فارسی زبان بوده نائل شده‌ایم. همراهی کاربران گواه موفقیت در این عرصه است، اما همچنان تمام تلاش خود را برای بهبود و بروزرسانی این سامانه خواهیم کرد و مشتاقیم تا بتوانیم خدمات خود را گسترش داده و دسترسی به این آموزش را جهانی سازیم.

دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر