پاسخ به پرسش های متداول

(برای اطلاع از مبلغ شهریه دوره ها، به صورت رایگان عضو شوید و به میزکار مراجعه کنید)

پاسخ: در یک فرایند بسیار سریع و راحت، شما می توانید پس از تکمیل فرم عضویت و مطالعه قوانین آموزشی، در گام دوم ترم مورد نظر و شیوه آموزش را انتخاب کرده، به درگاه پرداخت متصل شده و ثبت نام خود را کامل نمایید. پس از پرداخت، فعال سازی دوره به صورت آنی انجام شده و ترم و جلسات آن در نوار کاربری تیره بالای صفحات فعال می شود. شما به مدت 100 سال امکان دسترسی به محتوای دوره ثبت نامی را خواهید داشت! بیشتر دوره های آموزشی شامل 8 جلسه هستند اما برای این دوره ها امکان ثبت نام چهار جلسه اول و چهار جلسه دوم، به صورت جداگانه هم وجود دارد! برخی از دوره های آموزشی نیز 12 ، 4 یا 6 جلسه ای هستند. هر جلسه شامل فیلم های آموزشی، تصاویر، توضیحات، معرفی کتاب و تمرین های متنوع و مفید است. اگر شیوه با استاد را انتخاب کرده باشید، در پایان هر ترم برگه ارزیابی عملکرد نیز برایتان صادر می شود.

فرم ارزیابی هنرجویان
نمونه برگه ارزیابی پایان ترم

پاسخ: برای آگاهی از شهریه دوره ها لطفا با تکمیل فرم عضویت، در سامانه رنگ هنر به صورت رایگان عضو شوید. سپس در گام دوم، ترم مورد نظر و شیوه آموزش خود را انتخاب کرده و شهریه هر دوره را مشاهده کنید. این شهریه در واقع حق دسترسی یک سال و نیمه به دوره ثبت نامی است. هر چند شهریه دوره های رنگ هنر نسبت به محتوای منحصر به فرد آن ها و آموزش های مجازی رایج در اینترنت بسیار مناسب و با صرفه است، اما در نظر داشته باشید که در واقع شما هزینه نمی کنید، بلکه سرمایه گذاری می کنید! ضمنا جوایز متنوعی نیز در هنگام ثبت نام برای کاربران فراهم شده و در آخرین جلسه از هر ترم یک کد جایزه(تخفیف شهریه) یک هفته ای برای ثبت نام ترم بعدی به هنرجو ارائه می شود.

پاسخ: رویکرد آموزشی در سامانه رنگ هنر مدرک گرایانه نیست. در واقع بسیاری از به اصطلاح "مدارک" خارجی و داخلی در سایت های آموزش مجازی و حتی آموزش حضوری که به راحتی به شما پیشنهاد می شوند، صرفا جهت تبلیغات بوده و فاقد ارزش لازم است. به ویژه اینکه در زمینه هنری پیش از هر چیزی مهارت عملی شما ملاک موفقیت شماست و نه مدرک. ما در رنگ هنر به شما در صورت گذراندن 6 دوره آموزشی به صورت با استاد، و به شرط اینکه دست کم نتیجه نیمی از ارزیابی های شما با درجه "عالی" باشد، یک گواهی مهارت با امضای مدیران سامانه می دهیم. این گواهی عملکرد آموزشی شما را نشان می دهد و با توجه به کیفیت بالا و رعایت اصول آموزشی در رنگ هنر، نشان دهنده مهارت شما در زمینه هنرهای تجسمی است، اما معادل مدرک نیست.

مدرک آموزش مجازی هنر
نمونه گواهی مهارت سامانه رنگ هنر

پاسخ: به هیچ عنوان! هنرجو در هر زمان و مکان قابلیت دسترسی به همه جلسات آموزشی خود را تا 100 سال دارد.

پاسخ: دانلود ویدئوها بصورت رایگان بدون حق نشر امکانپذیر شده است. اما در نظر داشته باشید که این امکان تنها به دلیل احترام به نظرات کاربران فراهم شده و دانلود ویدئو به معنای ایجاد حق مالکیت شخصی یا اجازه انتشار عمومی آن ها نیست. حق مالکیت و کپی رایت ویدئوها و محتوای آموزشی تنها در اختیار سامانه رنگ هنر است. از سوی دیگر هنرجو با ثبت نام در هر دوره تا 100 سال امکان دسترسی آنلاین به محتوای جلسات خود را دارد. با توجه به سرعت خوب سایت و نیم بها بودن اینترنت، بهینه سازی حجم و تدوین مناسب فیلم های آموزشی، سرعت بارگزاری محتوا و فیلم ها بسیار بالا می باشد و مقدار بسیار ناچیزی از حجم اینترنت کاربر را مصرف می کند. بنابراین دانلود ویدئوها توسط کاربران ضروری نیست.

پاسخ: بله وارد کردن ایمیل اجباری نیست اما بدیهیست که در این صورت ایمیلی از سامانه دریافت نخواهید کرد. در این صورت نام کاربری شما برای ورود به میزکار، شماره موبایلتان خواهد بود.

پاسخ: بله در صورتی که برای پرداخت آنلاین شهریه، یک کارت بانکی ایرانی داشته باشید می توانید به راحتی به صورت آنلاین شهریه خود را پرداخت و ثبت نام کنید. همچنین می توانید از آشنایان خود در داخل ایران بخواهید تا مرحله واریز شهریه شما را انجام بدهند. ضمنا امکان پرداخت شهریه به شماره حساب نیز وجود دارد. در این صورت مراحل انجام را از طریق صفحه تماس هماهنگ نمایید

پاسخ: پس از ثبت نام، همه جلسات دوره برای شما فعال می شود. با هر ثبت نام جدید، دوره قبلی شما نیز تا 100 سال در بخش "دوره های من" در دسترس شما قرار می گیرد.

پاسخ: شیوه های با استاد (آموزش خصوصی) و خودآموز (آموزش عمومی) به لحاظ محتوای آموزشی تفاوتی ندارند. اما در شیوه خودآموز، فقط یک بار امکان ارسال تمرین توسط هنرجو و رفع اشکال وجود دارد. هنرجو در صورت تمایل می تواند از طریق دکمه تعبیه شده در انتهای جلسات و با پرداخت ما به التفاوت شهریه، شیوه آموزشی خود را به حالت با استاد تغییر دهد. با حذف استاد از روند آموزش، هنرجوی خودآموز باید شخصا برای درک مطالب و انجام تمرین ها تلاش بیشتری کند. طبیعتا این نوع آموزش، شهریه کمتری دارد. نوع آموزش با استاد نیز هزینه مناسبی دارد و آثار هنرجویان در هر جلسه توسط استادان رنگ هنر بررسی و رفع اشکال می شود. همچنین برای هنرجویان شیوه بااستاد در پایان هر ترم برگه ارزیابی صادر می شود. این روش مناسب افرادی است که به دنبال استفاده از همه امکانات آموزشی برای پیشرفت بیشتر هستند. همانطور که اشاره کردیم امکان تبدیل شیوه آموزش برای هنرجویان خودآموز، با پرداخت آنلاین ما به التفاوت شهریه نیز وجود دارد. در جدول زیر می توانید تفاوت میان این دو روش را بررسی نمایید:
تفاوت آموزش بااستاد و خودآموز در رنگ هنر

پاسخ: هنرجو پس از ورود به پنل آموزشی خود و مطالعه درس، پرسش یا تمرین های خود را زیر جلسه مربوطه برای بررسی استاد ارسال می کند. ارسال تمرین تا هر زمان امکان پذیر می باشد. نکات لازم توسط استاد مربوطه نوشته شده و در صورت صلاحدید استاد، تمرین هنرجو جهت درک بهتر وی به صورت مجازی اصلاح می شود. در بخش زیر نمونه هایی از آنالیز و اصلاح کار هنرجویان را مشاهده می کنید:

پاسخ: نخست باید بدانید که آموزش نقاشی در سایت رنگ هنر بر اساس یک مکانیزم پیشرفته و چندرسانه ای، توسط فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته ی نقاشی بنا شده است. هر جلسه آموزشی شامل توضیحات نوشتاری و تصویری، نمونه کار، ویدئوی آموزشی، معرفی کتاب و ارائه تمرین است. همچنین در صورت انتخاب نوع آموزش با حضور استاد، آثار هنرجویان هر جلسه توسط اساتید رفع اشکال می شود و برای درک بهتر، اشکالات تمرین هنرجو اصلاح شده و برای وی ارسال می شود. همه این ها "رنگ هنر" را متمایز و منحصر به فرد می کند.

پاسخ: بلی. این امکان وجود دارد. اما به شما رعایت ترتیب دوره ها و پیش نیازها را توصیه می کنیم. به عنوان مثال اگر تجربه ای در زمینه طراحی ندارید و قصد شرکت در دوره طراحی فیگور را دارید، بهتر است پیش از آن دوره های طبیعت بی جان و طراحی چهره را بگذرانید.

پاسخ: بله. طراحی، پایه ی همه هنرهای تجسمی است و شرکت در دوره های آموزش طراحی و نقاشی رنگ هنر می تواند برای تحصیل در رشته های دیگر مانند انیمیشن، کاریکاتور، مجسمه، طراحی لباس و ... نیز مفید واقع شود. به طور کل مخاطبین رنگ هنر، افراد فارسی زبان بالای 15 سالی هستند که در هر نقطه ای از داخل یا خارج کشور، به دنبال آموزش مجازی با کیفیت و موثر در زمینه هنر نقاشی و طراحی هستند.

پرسش های متداول
پرسش های متداول
بسته ویژه طراحی
بسته ویژه طراحی
بسته نقاشی و تئوری
بسته نقاشی و تئوری
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی

(برای اطلاع از مبلغ شهریه دوره ها، به صورت رایگان عضو شوید و به میزکار مراجعه کنید)

لذت نقاش شدن
لذت نقاش شدن
آموزش آکادمیک نقاشی
آموزش آکادمیک
منعطف
منعطف و سریع
به صرفه
به صرفه و کامل
آموزش اصولی
اصولی و گام به گام
آموزش عملی و تئوری
آموزش عملی و تئوری

دوره های آموزش مجازی طراحی

طراحی پایه طراحی چهره طراحی منظره طراحی حیوانات طراحی فیگور آموزش اسکیس

دوره های آموزش مجازی نقاشی

نقاشی مدادرنگی نقاشی رنگ روغن پایه نقاشی رنگ روغن چهره آموزش نقاشی با آبرنگ

دوره های آموزش تئوری نقاشی

رنگ شناسی سبک شناسی نقاشی نقد آثار نقاشی NFT (کریپتوآرت)

made with Love!

چرا آموزش مجازی نقاشی رنگ هنر

مقایسه آموزش رنگ هنر با آموزش های رایگان یوتیوب

 
دوره ها | راهنما | عضویت رایگان و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر