شرکت در دوره های آموزش طراحی و نقاشی رنگ هنر به چه صورت است؟

پاسخ: پس از تکمیل فرم عضویت توسط هنرجو، امکان دسترسی به پیش نمایش جلسات(دمو) فراهم شده و هنرجو می تواند پس از مطالعه قوانین آموزشی، از صفحه پروفایل خود، دوره مورد نظر و شیوه آموزش را انتخاب کرده و پس از آگاهی از مبلغ شهریه، به صورت آنلاین اقدام به واریز و ثبت نام نماید. پس از پرداخت، فعال سازی دوره به صورت آنی انجام می شود. جلسات هنرجو هر هفته فعال شده و فعال سازی جلسات با پیامک و ایمیل به آگاهی وی می رسد. در مدت زمان مشخصی پس از فعال شدن آخرین جلسه، دوره هنرجو به طور کل غیرفعال می شود. برای هنرجویانی که نوع آموزش با استاد را ثبت نام کرده اند در پایان هر ترم برگه ارزیابی صادر می شود.

فرم ارزیابی هنرجویان
نمونه برگه ارزیابی پایان ترم

تفاوت نوع آموزش با استاد و خودآموز در چیست؟

پاسخ: شیوه های با استاد و خودآموز به لحاظ محتوای آموزشی تفاوتی ندارند. اما در دوره خودآموز، امکان ارسال تمرین توسط هنرجو و رفع اشکال وجود ندارد. با حذف استاد از روند آموزش، هنرجوی خودآموز باید شخصا برای درک مطالب و انجام تمرین ها تلاش کند. البته این نوع آموزش، شهریه کمتری دارد. نوع آموزش با استاد نیز هزینه مناسبی دارد و آثار هنرجویان در هر جلسه توسط استادان رنگ هنر بررسی و رفع اشکال می شود. همچنین برای هنرجویان شیوه بااستاد در پایان هر ترم برگه ارزیابی صادر می شود. این روش مناسب افرادی است که به دنبال استفاده از همه امکانات آموزشی برای پیشرفت بیشتر هستند. در جدول زیر می توانید تفاوت میان این دو روش را بررسی نمایید:
جدول آموزشی رنگ هنر

رفع اشکال توسط استادان رنگ هنر چگونه انجام می شود؟

پاسخ: هنرجو پس از ورود به پنل آموزشی خود و مطالعه درس، پرسش یا تمرین های خود را زیر جلسه مربوطه برای بررسی استاد ارسال می کند. ارسال تمرین فقط تا دو جلسه آخر امکان پذیر می باشد. نکات لازم توسط استاد مربوطه نوشته شده و در صورت صلاحدید استاد، تمرین هنرجو جهت درک بهتر وی به صورت مجازی اصلاح می شود. در بخش زیر نمونه هایی از آنالیز و اصلاح کار هنرجویان را مشاهده می کنید:   

آموزش طراحی چهره آموزش طراحی طبیعت بی جان آموزش طراحی اجسام بی جان آموزش طراحی چهره

چیزی از طراحی و نقاشی نمی دانم. آیا با شرکت در دوره های شما پیشرفت می کنم؟

پاسخ: نخست باید بدانید که آموزش نقاشی در سایت رنگ هنر بر اساس یک مکانیزم پیشرفته و چندرسانه ای، توسط فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته ی نقاشی بنا شده است. هر جلسه آموزشی شامل توضیحات نوشتاری و تصویری، نمونه کار، ویدئوی آموزشی، معرفی کتاب و ارائه تمرین است. همچنین در صورت انتخاب نوع آموزش با حضور استاد، آثار هنرجویان هر جلسه توسط اساتید رفع اشکال می شود و برای درک بهتر، اشکالات تمرین هنرجو اصلاح شده و برای وی ارسال می شود. همه این ها "رنگ هنر" را متمایز و منحصر به فرد می کند.

آیا می توانم به صورت جداگانه در دوره ها ثبت نام کنم؟

پاسخ: بلی. البته این امکان فعلا فقط برای 5 دوره اول وجود دارد. اما به شما رعایت ترتیب دوره ها و پیش نیازها را توصیه می کنیم. به عنوان مثال اگر تجربه ای در زمینه طراحی ندارید و قصد شرکت در دوره طراحی فیگور را دارید، بهتر است پیش از آن دوره های طبیعت بی جان و طراحی چهره را بگذرانید.

می خواهم در رشته ای به جز نقاشی مانند انیمیشن، تصویرسازی، کاریکاتور، طراحی لباس و ... فعالیت کنم. آیا کلاس های شما برای من مفید است؟

پاسخ: بله. طراحی، پایه ی همه هنرهای تجسمی است و شرکت در دوره های آموزش طراحی و نقاشی رنگ هنر می تواند برای تحصیل در رشته های دیگر نیز مفید واقع شود. به طور کل مخاطبین رنگ هنر، افراد فارسی زبان بالای 15 سالی هستند که در هر نقطه ای از داخل یا خارج کشور، به دنبال آموزش مجازی با کیفیت و موثر در زمینه هنر نقاشی و طراحی هستند.


  • اطلاعیه شماره یک: قالب سامانه رنگ هنر به روز شده است. توصیه می کنیم برای بارگذاری بدونِ اشکال، یکبار در پی سی و لپ تاپ های ویندوزی از ترکیب Ctrl+F5 و در اپل از رفرش، و همچنین در موبایل و تبلت در مرورگر خود دوبار گزینه ی رفرش را بزنید تا قالب جدید روی سیستم شما بارگذاری شود.
  • اطلاعیه شماره دو: در صورتی که پس از این به روزرسانی با مشکلی مواجه شدید، آن را از طریق "فرم تماس با ما" با واحد پشتیبانی در میان بگذارید..
مشاوره آنلاین