معرفی بسته های آموزشی رنگ هنر

نویسنده : رنگ هنر | بخش : نقاشی | تاریخ : پنجشنبه, 24 بهمن‍ 1398 | نظرات : 4 نظر

تا پیش از معرفی بسته های آموزش طراحی و نقاشی در سامانه رنگ هنر، فرایند آموزش غیرحضوری در سامانه تنها با خرید دوره ها به صورت تکی امکانپذیر بود. در شرایطی که بسیاری از همراهان همیشگی و علاقمندان محترم رنگ هنر اقدام به خرید و ثبت نام همه دوره ها می نمودند، می باید به این استقبال و همراهی پاسخی در خور و شایسته داده می شد. چنین بود که امکان ثبت نام در چند دوره به صورت همزمان را در قالب 3 بسته آموزشی خودآموز فراهم کردیم. با ایجاد این مورد توانستیم جوایز و هدایای ارزنده ای را برای دوستداران هنر در نظر بگیریم که با جزئیات آن در بخش زیر آشنا می شوید.


بسته های آموزش طراحی و نقاشی
بسته های آموزش طراحی و نقاشی رنگ هنر

هرچند شهریه های آموزشی در رنگ هنر بسیار مناسب و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی جامعه تعیین شده، اما همچنان فراهم آوردن شرایط بهتر از اولویت های تیم رنگ هنر است. بر این اساس هزینه بسته های آموزشی نسبت به ثبت نام تکی در دوره ها به صرفه تر نیز هست! در حال حاضر سه بسته طلایی، ویژه و انتخابی ارائه می شوند. دو بسته اول توسط رنگ هنر ارائه می شوند و جوایز آن به صورت دوره های رایگان ارائه می شود. محتوای این بسته ها ممکن است در بازه های زمانی تغییر کنند. اما بسته انتخابی توسط هنرجو ساخته می شود. به این صورت که هنرجو بر اساس علاقه خود، با انتخاب چند دوره آموزش طراحی و نقاشی در قالب یک بسته، - نسبت به ثبت نام تکی در دوره ها - از جوایز پلکانی ارزنده برخوردار می شود.

چطور در بسته ها ثبت نام کنیم؟

اگر قبلا حساب کاربری در سامانه رنگ هنر ندارید، با استفاده از صفحه ثبت نام یکی بسازید! اگر هم دارید از طریق دکمه زیر لاگین کرده و وارد میز کار خود شوید. بسته ها در بالای صفحه میزکار قابل دسترسی و ثبت نام هستند. با کلیک روی آن ها می توانید محتوا، هزینه و جزئیاتشان را ببینید و با درگاه بانکی آنلاین ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام اولین دوره شما فعال شده و دوره های دیگر بسته در رزرو قرار می گیرند. هر زمان که جلسات یک دوره را تا انتها باز کنید، ترم مذکور در بخش "دوره های من" تا 18 ماه برای شما محفوظ می ماند و دوره دیگری از بسته آموزشی برایتان فعال می شود.

ورود به میز کار

بسته های آموزشی قابل تبدیل هستند!

بسته ها به صورت خودآموز ارائه می شوند اما شما می توانید هر کدام از دوره ها را پیش از بستن جلسات آن، از طریق دکمه سبزرنگ انتهای هر جلسه، به حالت با استاد تبدیل کنید و جهت رفع اشکال و ارسال تمرین با استاد در ارتباط باشید. در چنین شرایطی هنرجو می باید ما به تفاوت شهریه شیوه های آموزشی را برای آن دوره پرداخت نماید.

اگر تمایل به ثبت نام در چند دوره و بهره مندی مستمر از ترم های آموزشی را دارید، ما به شما این بسته ها را پیشنهاد می کنیم.


استفاده از مطالب آموزشی به لحاظ قانونی و اخلاقی با ذکر نام رنگ هنر به عنوان منبع مجاز است

نظرات

فرشته   شنبه, 22 آبان‍ 1400

باسلام میخوام دوره های مجازی رنگ رو غن وطراحی رو اموزش ببینم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

فرشته   شنبه, 22 آبان‍ 1400

باسلام میخوام دوره های مجازی رنگ رو غن وطراحی رو اموزش ببینم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

هوشنگ اخلاقی پور   یکشنبه, 11 اردیبهشت 1401

سلام رنگ روغن آموزش پیشرفته دارید؟

آمنه محمودی   یکشنبه, 18 اردیبهشت 1401

سلام.خسته نباشید.من عضو طراحی روشن هستم واز بسته های آموزشی خریداری کرده ام.بسیار عالی هست.ایمیلم عوض کردم.ممنون اگر ممکن هست به این ایمیل برام مطالب جدید بفرستید.نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

  • 9 × 3 = ?


دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر