آموزش nft هنری برای هنرمندان

معرفی دوره آموزش nft یا کریپتو آرت

 آکادمیک و اصولی برای هنرمندان

یادگیری با فیلم، تصاویر و توضیحات

 تهیه و تولید توسط اساتید با تجربه

راهنمای آموزش ان اف تی و بلاکچین

 دسترسی در هر زمان و مکان!

  

هنر رمزپایه

دوره کاربردی و جدید آموزش nft ، بلاکچین و کریپتو آرت شامل 16 فیلم در ۶ جلسه و ۲۰۰ دقیقه آموزشی (بیش از ۳ ساعت) در زمینه تکنولوژی بلاکچین یا زنجیره بلوکی داده ها و توکن های غیرمثلی یا ان اف تی NFT، و هنررمزپایه یا کریپتوآرت CryptoArt هست و بیش از ۶۰۰ اسلاید آموزشی در غالب فیلم در آن عرضه شده است. محتوای این دوره با کوشش فراوان به زبانی ساده و علمی برای هنرمندان در رنگ هنر گردآوری و تولید و برای نخستین بار ارائه شده است. هنرمندان و علاقمندان به آموزش nft، پس از گذراندان این دوره، بطور کامل با این مفاهیم و امکان نوظهور و بی نظیر آشنا خواهند شد و می توانند آثار هنری خود را بصورت اصولی، در فضای بلاکچین های معتبر بصورت ان اف تی ارائه دهند. یادگیری اصولی nft و blockchain از اهداف این دوره است. هنرمندان بهتر است قبل از ورود به فضای کریپتو آرت، حتماً این دوره nft را بگذرانند تا از پرداخت هزینه های گزاف و سواستفاده از ناآگاهی آنها در امان بمانند.
 پیش نیاز: ندارد
 تعداد جلسات: 6 جلسه با دسترسی 100 ساله!
 نوع آموزش: مجازی و غیر حضوری با ویدئو
 با عضویت و ساخت حساب کاربری در سامانه رنگ هنر، دوره رو شروع کنید:

ورود به میزکار و انتخاب دوره

توضیحات تصویری بیشتر درباره ترم آموزش nft یا کریپتو آرت

کریپتو آرت و هنر رمزپایه
 محتوای جلسه اول ترم آموزش nft هنری

در این دوره 6 جلسه ای با موضوع کریپتو آرت و هنر nft ، بطور ریشه‌ای و کامل در مورد تکنولوژی بلاکچین برای هنرمندان صحبت می‌کنیم. در جلسه اول این ترم در 3 فیلم با کلیات تکنولوژی بلاکچین (زنجیره بلوکی داده‌ها)، علوم مرتبط پایه با آن، آینده پیشِ روی این صنعت و با نکات و اصطلاحاتِ پایه‌ایِ کاربردی در این حوزه آشنا می‌شوید و مسیر پیش روی این دوره و اینکه ان اف تی چیست، برای شما شفاف می‌شود.

تکنولوژی بلاکچین
 محتوای جلسه دوم دوره آموزش nft

در این جلسه علاوه بر آشنایی با سرفصل‌های دوره و ترتیب آموزش، در 2 فیلم با مفاهیم انواع نسل‌های وب، انواع تقسیم‌بندی شبکه، انواع پایگاه‌داده (دیتابیس) و تکنولوژی بلاکچین (فن‌آوری زنجیره بلوکی داده‌ها) به عنوان یک پایگاه داده نوظهور و ویژه با قابلیت رمزگذاری و ویژگی‌های آن آشنا می‌شوید.

بیتکوین و ایتریوم
 محتوای جلسه سوم این ترم

در این جلسه با مشکلات بلاکچین به ویژه نسل اول آن که شامل رمزارزهایی مثل بیتکوین BTC و ایتریوم ETH است آشنا شده، با تحولات پیش روی این تکنولوژی و نسل‌های 2 و 3 آن و همچنین با بلاکچین‌های نوظهوری که در زمینه توکن‌های غیرمثلی ان اف تی (NFT) فعال هستند و مقدمات علم رمزنگاری و اصطلاحات مربوط به آن و موارد کلیدی و مهمی چون کلید عمومی و کلید خصوصی، تابع درهم‌ساز (هَش فانکشن) و امضای دیجیتالی در 2 فیلم زیر آشنا می‌شوید.

هنر رمزپایه
 جلسه چهارم آموزش هنر رمزپایه

در این جلسه در دو فیلم زیر، با تاریخچه پول و سیر تکاملی آن و ارزهای فیات (Fiat Money) و جایگاه رمزارزها و همچنین با دفتر کل (Leger) در حسابداری و نقش آن در دیتابیس بلاکچین و درخت مرکل و مقدمات الگوریتم‌های مهرزمان، اثبات کار (PoW) و اجماع در بلاکچین‌هایی مثل بیتکوین و ایتریوم و علت استفاده از آنها، دستگاههای ویژه استخراج رمزارزها (ASIC)، تفاوت مزرعه و استخرهای استخراج و استیبل‌کوین‌ها (Stable Coins) آشنا می‌شوید.

بیتکوین و ایتریوم
 مبحث آموزشی جلسه پنجم آموزش ان اف تی هنری

در این جلسه با دو رمزارز کلیدی بازار رمزارزها یعنی بیتکوین و ایتریوم آشنا می‌شویم و بر اساس مطالب آموخته شده در جلسات قبلی به جمع بندی آنها در این جلسه می‌پردازیم. علاوه بر آن با انواع کسب این رمزارزها و صرافی‌های ارز دیجیتال و انواع آنها مفهوم قرادادهای هوشمند و اصطاحات رایج در این حوزه مانند (Dapp، DAO، DEX، DeFi) و نکاتی در مورد واحد گیوی و محاسبه آن در ارز ایتریوم برای بخش کارمزدهای شبکه برای ثبت آثار هنری در بازارها، الگوریتم اثبات سهام (PoS) و آینده و مسیر بروزرسانی جدید شبکه ایتریوم2 نیز آشنا شده و وارد بحث انواع دارایی‌ها، توکن‌ها، توکن‌های مثلی و غیر مثلی ان اف تی یا NFT و جایگاه هنررمز پایه در این تکنولوژی می‌شویم.

بازارهای عرضه هنر
 جلسه آخر دوره آموزش کریپتو آرت

در این جلسه علاوه بر تاریخچه هنررمزپایه و جایگاه آن در هنر معاصر امروز، با بازارهای عرضه هنر در بستر دیجیتال و قراردادن آن در بلاکچین و هزینه‌های آن، انواع کیف پول‌ها و در نهایت با روش‌های کلاه‌برداری و هک‌ها در این حوزه آشنا خواهید شد و با آگاهی از موارد آموخته شده، می‌توانید قدم در این عرصه گذاشته و راه جدیدی برای عرضه آثار هنری خود در دنیای پیش رو و ان اف تی داشته باشید.

ورود به میزکار و انتخاب دوره

ان اف تی چیست؟ | ?What is NFT

بهتره قبل از هر چیز ببینیم ان اف تی چیه؟! "ان اف تی" یا به انگلیسی "NFT" مخفف Non-fungible token هست. بهترین ترجمه فارسی ان اف تی می شه: "توکن غیرمثلی". حالا "توکن" چیه؟ توکن واژه ای انگلیسی و معادل ژتون به فرانسوی هست و به نوعی نمادی برای کالا یا خدمات است. مانند توکن یا ژتون غذا در دانشگاه یا توکن وِندینگ ماشین ها برای دریافت نوشیدنی!
خب حالا که معنی توکن رو فهمیدیم که یک نماد برای کالاست بهتره ببینیم Non-fungible به چی می گن و چرا در فارسی بهتره به "غیرمثلی" ترجمه بشه! در ادبیات حقوقی، واژه "مِثلی" را برای هر کالایی که مثل و مانند و مشابه آن زیاد و در دسترس است استفاده می کنند. بطور مثال خودکار تولید شده با یک مواد و متریال، یک محصول "مِثلی" است. اما مثلاً یک خانه ویلایی در منطقه ای خاص، کالایی "غیرمثلی" است؛ یعنی مثل و مانندی ندارد! آثارهنری هم در دسته آثار "غیرمثلی" دسته بندی می شوند. در ادبیات حقوقی البته که به هر آنچه که مِثل و مانندی ندارد "قِیمی" می گویند؛ اما بهتر است برای مشابهت با آنچه از زبان انگلیسی ترجمه می کنیم از معادل "غیرمثلی" در ترجمه "NFT" بهره ببریم. بنابراین ان اف تی به فارسی نماد یا توکن غیر مثلی است. هرچند ترجمه های غیرتخصصی مثل "توکن غیرقابل معاوضه" هم این روزها زیاد برای این واژه استفاده می شود.
با توجه به توضیحات بالا، nft در اصل نمادی است که بواسطه ی یک قرارداد هوشمند دیجیتال، هویت اثر هنری را در فضای مجازی معین می کند. نکته ی مهم این قراداد و ثبت اثر بصورت ان اف تی این است که چون در بستر بلاکچین (زنجیره بلوکی داده ها) ذخیره می شود، دارای اولویت زمانی ست و اگر شخص دیگری سعی در تولید مشابه آن بکند و مدعی شود که آن اثر برای اوست، با مراجعه به تاریخ ثبت اثر می توان فهمید که کدامیک زودتر ثبت شده و توکن اصلی است. همچنین ویژگی دیگر آن این است که هیچ شخصی نمی تواند توکن ثبت شده را حذف کند یا تغییر دهد! بخاطر همین دو ویژگی ست که گفته می شود اثر هنر در قالب توکن غیر مثلی یا ان اف تی، ماندگارتر از حتی خود اثر است!

در دوره آموزش nft ( ان اف تی ) برای هنرمندان در سایت رنگ هنر، بطور کامل با این مفاهیم بصورت پایه ای و از صفر تا صد و با ذکر مثال آشنا می شوید. ضمن اینکه تمامی مفاهیم لازم در این حوزه را می آموزید. نحوه آموزش در این دوره بصورت زنجیروار بهم مرتبط است و با فیلم های آموزشی مختلف با این دنیای جدید آشنا می شوید. در ادامه سرفصل های "دوره آموزش ان اف تی" توضیح داده شده است.

به جز این صفحه برای آشنایی بیشتر با ان اف تی لینک زیر را دنبال کنید:

ان اف تی چیست؟

دوره آموزش nft هنری یا کریپتو آرت برای شما مناسبه اگر:

  شناخت فن آوری روز هنر برای شما اهمیت داره!
  در مورد اینکه NFT ان اف تی چیست کنجکاو هستین!
  به دنبال یادگیری آسان مفهوم بلاکچین هستین!
  تصمیم دارین در زمینه هنر رمزپایه یا نحوه ثبت آثار هنری در فضای دیجیتال بدونین!

  پاسخ به پرسش های متداول

این دوره فقط مخصوص افراد حرفه ایه؟

نه! دوره هنر رمزپایه و کریپتو آرت یا همان "ان اف تی برای هنرمندان" برای همه افراد از دانشجویان رشته نقاشی گرفته تا علاقمندان به علوم رمزپایه ، ان اف تی و بلاکچین مناسبه. شیوه بیان مطالب در این دوره اصولی، طبقه بندی شده و ساده است تا عموم علاقمندان قادر به استفاده از اون باشن.

در این دوره چه موضوعاتی آموزش داده می شه؟

دوره کاربردی و جدید کریپتو آرت یا آموزش NFT شامل ۱6 فیلم در ۶ جلسه و ۲۰۰ دقیقه آموزشی (بیش از ۳ ساعت) درزمینه تکنولوژی بلاکچین یا زنجیره بلوکی داده ها و توکن های غیرمثلی یا ان اف تی NFT، و هنررمزپایه یا کریپتوآرت CryptoArt هست و بیش از ۶۰۰ اسلاید آموزشی در غالب فیلم در آن عرضه شده است.

شهریه این دوره چقدره؟

شهریه این دوره برای هنرمندان بسیار مناسبه و برای مشاهده مبلغ شهریه و ثبت نام، لطفا یک حساب کاربری رایگان در سامانه بسازید.

ویدئوها برای من ایمیل می شه؟

نه! شما باید در سامانه عضو بشین. بعد می تونین از طریق میزکارتون در حساب کاربری، در هر دوره ای با درگاه بانکی آنلاین ثبت نام کنین. جلسات ترم NFT بی درنگ فعال می شه. برای استفاده از همه محتوا باید به حساب کاربری وارد شین اما ویدئوها به رایگان قابل دانلود هستن.

آموزش NFT - آموزش ان اف تی برای هنرمندان | آموزش کریپتوآرت | آموزش بلاکچین

پرسش های متداول
پرسش های متداول
بسته ویژه طراحی
بسته ویژه طراحی
بسته نقاشی و تئوری
بسته نقاشی و تئوری
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی

(برای اطلاع از مبلغ شهریه دوره ها، به صورت رایگان عضو شوید و به میزکار مراجعه کنید)

لذت نقاش شدن
لذت نقاش شدن
آموزش آکادمیک نقاشی
آموزش آکادمیک
منعطف
منعطف و سریع
به صرفه
به صرفه و کامل
آموزش اصولی
اصولی و گام به گام
آموزش عملی و تئوری
آموزش عملی و تئوری

دوره های آموزش مجازی طراحی

طراحی پایه طراحی چهره طراحی منظره طراحی حیوانات طراحی فیگور آموزش اسکیس

دوره های آموزش مجازی نقاشی

نقاشی مدادرنگی نقاشی رنگ روغن پایه نقاشی رنگ روغن چهره آموزش نقاشی با آبرنگ

دوره های آموزش تئوری نقاشی

رنگ شناسی سبک شناسی نقاشی نقد آثار نقاشی NFT (کریپتوآرت)

made with Love!

چرا آموزش مجازی نقاشی رنگ هنر

مقایسه آموزش رنگ هنر با آموزش های رایگان یوتیوب

 
دوره ها | راهنما | عضویت رایگان و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر