آموزش کریپتوآرت و بلاکچین

معرفی دوره آموزش کریپتو آرت

 آکادمیک و اصولی، ساده!

یادگیری با فیلم، تصاویر و توضیحات

 تهیه و تولید توسط اساتید با تجربه

راهنمای بلاکچین و علوم رمزپایه

 دسترسی در هر زمان و مکان!

هنر رمزپایه

دوره کاربردی و جدید آموزش بلاکچین و کریپتو آرت شامل ۱۴ فیلم در ۶ جلسه و ۲۰۰ دقیقه آموزشی (بیش از ۳ ساعت) در زمینه تکنولوژی بلاکچین یا زنجیره بلوکی داده ها و توکن های غیرمثلی یا ان اف تی NFT، و هنررمزپایه یا کریپتوآرت CryptoArt هست و بیش از ۶۰۰ اسلاید آموزشی در غالب فیلم در آن عرضه شده است. همه محتوای این دوره به صورت اورجینال در رنگ هنر تولید و برای نخستین بار ارائه شده می شود.
 پیش نیاز: ندارد
 تعداد جلسات: 6 جلسه با دسترسی 18 ماهه
 نوع آموزش: مجازی و غیر حضوری با ویدئو
 با عضویت و ساخت حساب کاربری در سامانه رنگ هنر، دوره رو شروع کنید:

همین حالا دوره رو شروع کن

توضیحات تصویری بیشتر درباره ترم کریپتو آرت

کریپتو آرت و هنر رمزپایه
 محتوای جلسه اول ترم کریپتو آرت

در این دوره 6 جلسه ای با موضوع کریپتو آرت و هنر رمزپایه، بطور ریشه‌ای و کامل در مورد تکنولوژی بلاکچین صحبت می‌کنیم. در جلسه اول این ترم در 3 فیلم با کلیات تکنولوژی بلاکچین (زنجیره بلوکی داده‌ها)، علوم مرتبط پایه با آن، آینده پیشِ روی این صنعت و با نکات و اصطلاحاتِ پایه‌ایِ کاربردی در این حوزه آشنا می‌شوید و مسیر پیش روی این دوره برای شما شفاف می‌شود.

تکنولوژی بلاکچین
 محتوای جلسه دوم کریپتو آرت

در این جلسه علاوه بر آشنایی با سرفصل‌های دوره و ترتیب آموزش، در 2 فیلم با مفاهیم انواع نسل‌های وب، انواع تقسیم‌بندی شبکه، انواع پایگاه‌داده (دیتابیس) و تکنولوژی بلاکچین (فن‌آوری زنجیره بلوکی داده‌ها) به عنوان یک پایگاه داده نوظهور و ویژه با قابلیت رمزگذاری و ویژگی‌های آن آشنا می‌شوید.

بیتکوین و ایتریوم
 محتوای جلسه سوم این ترم

در این جلسه با مشکلات بلاکچین به ویژه نسل اول آن که شامل رمزارزهایی مثل بیتکوین و ایتریوم است آشنا شده، با تحولات پیش روی این تکنولوژی و نسل‌های 2 و 3 آن و همچنین با بلاکچین‌های نوظهوری که در زمینه توکن‌های غیرمثلی (NFT) فعال هستند و مقدمات علم رمزنگاری و اصطلاحات مربوط به آن و موارد کلیدی و مهمی چون کلید عمومی و کلید خصوصی، تابع درهم‌ساز (هَش فانکشن) و امضای دیجیتالی در 2 فیلم زیر آشنا می‌شوید.

هنر رمزپایه
 جلسه چهارم آموزش هنر رمزپایه

در این جلسه در دو فیلم زیر، با تاریخچه پول و سیر تکاملی آن و ارزهای فیات (Fiat Money) و جایگاه رمزارزها و همچنین با دفتر کل (Leger) در حسابداری و نقش آن در دیتابیس بلاکچین و درخت مرکل و مقدمات الگوریتم‌های مهرزمان، اثبات کار (PoW) و اجماع در بلاکچین‌هایی مثل بیتکوین و ایتریوم و علت استفاده از آنها، دستگاههای ویژه استخراج رمزارزها (ASIC)، تفاوت مزرعه و استخرهای استخراج و استیبل‌کوین‌ها (Stable Coins) آشنا می‌شوید.

بیتکوین و ایتریوم
 مبحث آموزشی جلسه پنجم

در این جلسه با دو رمزارز کلیدی بازار رمزارزها یعنی بیتکوین و ایتریوم آشنا می‌شویم و بر اساس مطالب آموخته شده در جلسات قبلی به جمع بندی آنها در این جلسه می‌پردازیم. علاوه بر آن با انواع کسب این رمزارزها و صرافی‌های ارز دیجیتال و انواع آنها مفهوم قرادادهای هوشمند و اصطاحات رایج در این حوزه مانند (Dapp، DAO، DEX، DeFi) و نکاتی در مورد واحد گیوی و محاسبه آن در ارز ایتریوم برای بخش کارمزدهای شبکه برای ثبت آثار هنری در بازارها، الگوریتم اثبات سهام (PoS) و آینده و مسیر بروزرسانی جدید شبکه ایتریوم2 نیز آشنا شده و وارد بحث انواع دارایی‌ها، توکن‌ها، توکن‌های مثلی و غیر مثلی یا NFT و جایگاه هنررمز پایه در این تکنولوژی می‌شویم.

بازارهای عرضه هنر
 جلسه آخر دوره آموزش کریپتو آرت

در این جلسه علاوه بر تاریخچه هنررمزپایه و جایگاه آن در هنر معاصر امروز، با بازارهای عرضه هنر در بستر دیجیتال و قراردادن آن در بلاکچین و هزینه‌های آن، انواع کیف پول‌ها و در نهایت با روش‌های کلاه‌برداری و هک‌ها در این حوزه آشنا خواهید شد و با آگاهی از موارد آموخته شده، می‌توانید قدم در این عرصه گذاشته و راه جدیدی برای عرضه آثار هنری خود در دنیای پیش رو داشته باشید.

همین حالا دوره رو شروع کن

دوره آموزش کریپتو آرت برای شما مناسبه اگر:

  شناخت فن آوری روز هنر برای شما اهمیت داره!
  در مورد NFT کنجکاو هستین!
  به دنبال یادگیری آسان مفهوم بلاکچین هستین!
  تصمیم دارین در زمینه هنر رمزپایه بدونین!

  پاسخ به پرسش های متداول

این دوره فقط مخصوص افراد حرفه ایه؟

نه! دوره هنر رمزپایه و کریپتو آرت برای همه افراد از دانشجویان رشته نقاشی گرفته تا علاقمندان به علوم رمزپایه و بلاکچین آزاد مناسبه. شیوه بیان مطالب در این دوره اصولی، طبقه بندی شده و ساده است تا عموم علاقمندان قادر به استفاده از اون باشن.

در این دوره چه موضوعاتی آموزش داده می شه؟

دوره کاربردی و جدید کریپتو آرت شامل ۱۴ فیلم در ۶ جلسه و ۲۰۰ دقیقه آموزشی (بیش از ۳ ساعت) درزمینه تکنولوژی بلاکچین یا زنجیره بلوکی داده ها و توکن های غیرمثلی یا ان اف تی NFT، و هنررمزپایه یا کریپتوآرت CryptoArt هست و بیش از ۶۰۰ اسلاید آموزشی در غالب فیلم در آن عرضه شده است.

شهریه این دوره چقدره؟

شهریه این دوره بسیار مناسبه و برای مشاهده مبلغ شهریه و ثبت نام، لطفا یک حساب کاربری رایگان در سامانه بسازید.

ویدئوها برای من ایمیل می شه؟

نه! شما باید در سامانه عضو بشین. بعد می تونین از طریق میزکارتون در حساب کاربری، در هر دوره ای با درگاه بانکی آنلاین ثبت نام کنین. جلسات ترم سبک شناسی بی درنگ فعال می شه. برای استفاده از همه محتوا باید به حساب کاربری وارد شین اما ویدئوها به رایگان قابل دانلود هستن.

آموزش سبک شناسی و جنبش های هنری

پرسش های متداول
پرسش های متداول
راهنمای دوره ها
راهنمای انتخاب دوره
8 ترم در یک نگاه
دوره ها در یک نگاه
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی

(برای اطلاع از مبلغ شهریه دوره ها، به صورت رایگان عضو شوید و به میزکار مراجعه کنید)

دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر