صفحه اصلی ›› مطالب آموزشی ››طراحی های فیگور و آناتومی

تصاویر طراحی های فیگور و آناتومی اساتید بزرگ

نویسنده : محسن ایرانی | بخش : فیگور | تاریخ : چهارشنبه, 21 آذر 1397 | نظرات : 0 نظر

بخشی از یادگیری طراحی فیگور و آناتومی بدن انسان، به میزان و کیفیت تمرین های یک هنرمند وابسته است. اما بخش مهم دیگری نیز وجود دارد که بسیاری از افراد کمتر به آن توجه می کنند. از این مورد می توان به عنوان "جستجو، دیدن و مطالعه" یاد کرد و بسیار اهمیت دارد. از این رو بسیاری از هنرمندان و طراحان در سراسر دنیا برای یادگیری نکات بیشتر، به موزه ها و کتابخانه ها مراجعه می کنند. البته امروزه وجود انواع شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو مانند گوگل، دسترسی به آثار بزرگان و اساتید گذشته را آسان تر کرده است. در ادامه این مطلب، ما نیز تعدادی از تصاویر طراحی های آناتومی و فیگور اساتید و طراحان بزرگ را با کیفیت نسبتا خوب در اختیار شما قرار می دهیم.

دیدن این تصویرها، و جستجو در در نحوه ترسیم و حجم پردازی ماهیچه ها توسط این طراحان بزرگ می تواند کمک شایانی در جهت درک بهتر آناتومی بدن باشد. شما می توانید در صورت لزوم از این طراحی ها و نمونه های مشابه، یادداشت برداری کنید و به عنوان بخشی از تمرین آموزش طراحی فیگور، آن ها را بارها کپی کنید. شناخت فرم و حجم از طریق این تصاویر، نسبت به مدل زنده یا عکس های واقعی راحت تر و سریع تر است. همچنین می توانید این تصاویر را هنگام طراحی از مدل زنده، با خود همراه داشته باشید و از آن ها به عنوان مرجعی برای درک بهتر فیگور زنده استفاده کنید.

آناتومی پا

طراحی فیگور مرد

آناتومی دست

آناتومی دست

طراحی پا

طراحی فیگور نشسته

طراحی مجسمه پا

ماهیچه های دست

طراحی از آناتومی مجسمه

فیگور انسان

آناتومی و استخوان های پا


انتشار و استفاده از این مطلب به لحاظ قانونی و اخلاقی در صورت ذکر نام نویسنده و آدرس سایت رنگ هنر بلامانع استنظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

  • 10 × 5 = ?


دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر