آموزش نقاشی رایگان (نمونه)

آموزش نقاشی چهره رایگان

آموزش نقاشی رایگان

 8 جلسه طراحی و نقاشی رایگان

آموزش نقاشی طبیعت بی جان

یک فرصت عالی برای یادگیری

 گلچینی از همه دوره های رنگ هنر

آموزش نقاشی گل

آموزش مجازی با فیلم و محتوای رایگان

 دسترسی در هر زمان و مکان!

 
توضیحات کلی دوره 
 
توضیحات تصویری
 
فیلم های آموزشی
 
پرسش های متداول
 
نمونه آثار هنرجویان
 
راهنمای آموزشی

  روی عناوین بالا کلیک کن، تا محتوا برای شما نمایش داده شه.

دوره مجازی آموزش نقاشی رایگان ، شامل 8 جلسه آموزش طراحی و نقاشی و صرفا جهت آشنایی است. این جلسات فقط یک نمونه و گلچینی از همه دوره های غیرحضوری رنگ هنر و شامل ویدئو ، تصاویر ، کتاب رایگان ، توضیحات تئوریکه. هنرجو برای ثبت نام در این ترم هیچ شهریه و هزینه ای پرداخت نمی کنه. شما با شرکت در این دوره شناخت خوبی از محتوای آموزشی ترم ها و روش کار در رنگ هنر به دست میارین تا بتونین با دقت بیشتری در کلاس تخصصی مورد نظرتون ثبت نام کنید. شرکت در این دوره به تنهایی روند آموزشی کاملی نداره. برای ثبت نام در این دوره آموزش رایگان طراحی و نقاشی ابتدا یک حساب کاربری در سامانه رنگ هنر بسازید و وارد بخش میز کارتون بشید.
 تعداد جلسات: 1 جلسه از هر دوره
امکان دسترسی: تا 10 روز
 نوع آموزش: مجازی و غیر حضوری
 با ساخت حساب کاربری و عضویت در سامانه رنگ هنر، این ترم رو شروع کنید:

همین حالا دوره رو شروع کن

توضیحات تصویری بیشتر درباره ترم 

طراحی جدول تنالیته و خاکستری ها
 طراحی جدول تنالیته و دیگر موارد

جدول تنالیته نخستین جلسه این دوره رایگانه. با کمک جدول تنالیته هنرجو یک آمادگی اولیه در ترسیم انواع خاکستری ها پیدا می کنه. ضمنا به این بهونه، اصول پایه ای مثل لایه به لایه کار کردن، تمیز سایه زدن، تنوع تنالیته و حرکت از کمرنگ به پر رنگ رو یاد می گیره. اگر تصمیم گرفتین که چیزهای بیشتری یاد بگیرید، دوره کامل 8 جلسه ای طراحی پایه رو ثبت نام کنید.

آموزش رایگان طراحی چهره
 آموزش طراحی از چشم و گوش

یادگیری طراحی چهره سخت نیست! دومین جلسه از آموزش رایگان طراحی و نقاشی رو به آناتومی چشم و گوش، و روش طراحی از اون ها اختصاص دادیم. این جلسه تنها بخشی از دوره 12 جلسه ای آموزش طراحی چهره است که می تونی با ثبت نام در دوره چهره به همه جلسات دیگه هم دسترسی داشته باشی.

آموزش رایگان پرسپکتیو
 آموزش رایگان پرسپکتیو

پرسپکتیو یا ژرف نمایی به روش ترسیم اجسام بر اساس فاصله یا میزان دوری و نزدیکیشون نسبت به هم گفته می شه. چشم انسان ساز و کار متفاوتی برای درک این فاصله داره. مثلا دو خط موازی در دنیای واقعی، وقتی از چشم ما دور می شن، در نقطه ای روی افق دید به هم می رسند. ریل قطار مثال خوبی در این مورده. این جلسه بخشی از دوره 8 جلسه ای آموزش طراحی منظره است که می تونی با ثبت نام در دوره منظره به جلسات دیگه هم دسترسی داشته باشی.

آموزش رایگان طراحی اسب
 آشنایی با روش طراحی از اسب

در ادامه جلسات رایگان طراحی و نقاشی، به طراحی از سُم داران و شاخص ترین جانور این شاخه، یعنی اسب می پردازیم. این جلسه بخشی از دوره 8 جلسه ای آموزش طراحی حیوانات است که می تونی با ثبت نام در این دوره به جلسات دیگه هم دسترسی داشته باشی.

آموزش رایگان طراحی فیگور
 آشنایی با طراحی خطی فیگور

جلسه پنجم این دوره مجازی رو به طراحی فیگور به روش کانتور اختصاص دادیم. این شیوه، در آکادمی های نقاشی دنیا با جدیت دنبال می شه. این روش طراحی ضمن تقویت خوب دیدن هنرمند، منجر به تحلیل درست زوایا و شیب سطوح و خطوط داخلی و بیرونی فیگور توسط طراح می شه و حرکت دست رو با فرمان مغز هماهنگ می کنه. این جلسه بخشی از دوره 8 جلسه ای آموزش طراحی فیگور است که می تونی با ثبت نام مجزا در اون، به جلسات دیگه هم دسترسی داشته باشی.

آموزش نقاشی از طوطی با مداد رنگی
 نقاشی از طوطی با مداد رنگی

در این جلسه از دوره آموزش رایگان نقاشی در سامانه رنگ هنر، به موضوع نقاشی از یک طوطی با تکنیک مدادرنگی می پردازیم. قبلا در دوره آموزش طراحی از حیوانات به طور مفصل درباره نحوه طراحی از پرندگان و آناتومی بدن اون ها صحبت کردیم. موضوع این جلسه ضمن دارا بودن جذابیت و تنوع رنگی خوب، یک یادآوری درباره نحوه طراحی از پرندگان هم به حساب میاد. این جلسه بخشی از دوره 8 جلسه ای آموزش نقاشی با مدادرنگی است که می تونی با ثبت نام جداگانه در اون به جلسات دیگه هم دسترسی داشته باشی.

آموزش رایگان رنگ روغن پایه
 آموزش رایگان ترکیب رنگ در نقاشی و تئوری رنگ ها

در این جلسه قراره درباره تئوری رنگ ها و ویژگی اون ها بیشتر بدونی و نحوه ترکیب و ساخت چند رنگ گرم و سرد رو یاد می گیری. در بخش آخر این جلسه، یک کتاب بسیار مفید و خوب رو هم به نام 1500 فرمول ترکیب رنگ، برای دانلود قرار دادیم. بنابراین محتوای رایگان این جلسه بسیار تخصصی و برای یادگیری نقاشی بسیار مفیده. این جلسه بخشی از دوره 6 جلسه ای آموزش رنگ روغن پایه اس که می تونی با ثبت نام در این دوره به جلسات دیگه هم دسترسی داشته باشی.

آموزش سبک شناسی نقاشی
 آموزش سبک شناسی نقاشی

در آخرین جلسه آموزش مجازی رایگان نقاشی و طراحی، همه چیز درباره رنسانس رو یاد می گیرید. آشنایی با سبک های هنری در بالا رفتن آگاهی و فهم یک هنرمند از هنر معاصر و پیشبرد هر چه بهتر مسیر هنری خودش بسیار مهم و لازمه. در این بین، تاریخ نگاران سرآغاز تحول در تفکر و هنر رو از دوره رنسانس می دونن. رنسانس دوره ایه که انسان هوشیار می­ شه و تصمیم می گیره زمانه ­اش رو آگاهانه کشف کنه و به این طریقه که تمایزی مشخص بین این دوره و دوران پیشین به وجود میاد. این جلسه بخشی از دوره 4 جلسه ای آموزش سبک شناسی نقاشی است که می تونی با ثبت نام جداگانه در اون به جلسات دیگه هم دسترسی داشته باشی.

همین حالا دوره رو شروع کن

آموزش طراحی

1) انواع ابزار طراحی
2) وسایل نقاشی رنگ روغن
3) مداد رنگی

  این آموزش رایگان ترکیبی از همه دوره های طراحی و نقاشی سامانه رنگ هنره. شما می تونین از ابزارهایی که دارید به صلاحدید خود استفاده کنید اما در صورتی که بعدا هر ترم رو به صورت جداگانه و تخصصی ادامه دادید، فهرست کامل ابزارهای مربوط به هر کورس آموزشی، در جلسه اول خودش وجود داره.

آموزش رایگان نقاشی برای شما مفیده چون:

  به رایگان چیزهای جدید زیادی یاد می گیری!
  با روش آموزش در سامانه رنگ هنر آشنا می شی!
  آگاهانه تر دوره های آموزشی رو انتخاب می کنی!

  فیلم های دوره رایگان نقاشی 

فیلم معرفی دوره طراحی از طبیعت بی جان
فیلم معرفی دوره نقاشی با رنگ روغن
فیلم معرفی دوره سبک شناسی نقاشی
فیلم معرفی دوره غیر حضوری طراحی چهره

جلسات دوره، شامل انواع فیلم حرفه ای آموزش طراحی و نقاشی است که برخی از اون ها رو در بالا می بینید. این ویدئوها توسط سامانه رنگ هنر تهیه، تولید و تدوین شدن تا ضمن حفظ بار آموزشی و زمانبندی مناسب، با صرف کمترین حجم اینترنت ، به سرعت بارگزاری بشن. شما پس از ثبت نام حداقل تا یک سال و نیم، امکان دیدن فیلم ها در هر ساعتی از شبانه روز رو دارید.

  پاسخ به پرسش های متداول  

چرا این دوره رایگان است؟

هنرجو با مطالعه این دوره که گلچینی از همه آموزشهای رنگ هنره، نسبت به محتوا و ساز و کار یادگیری در سامانه اطلاع دقیق تری کسب می کنه. ضمنا تیم رنگ هنر خوشحال خواهد بود که بخشی از آموزشها رو به رایگان در اختیار دیگران قرار می ده. البته شرکت در این دوره به تنهایی روند آموزشی کاملی نداره.

شیوه خودآموز یا بااستاد؟

آنالیز طراحی
 نمونه ای از آنالیز و یادداشت اشکالات توسط استاد

در ترم رایگان آموزش طراحی و نقاشی، فقط امکان ثبت نام به صورت خودآموز وجود داره. در صورتیکه هنرجو تصمیم به گذراندن کامل یک دوره به شکل جداگانه داشته باشه، می تونه شیوه با استاد رو انتخاب کنه و به صورت منظم اقدام به ارسال تمرین و رفع اشکال توسط استاد کنه.

اصلاح طراحی
 نمونه ای از اصلاح و قلم زدن استاد روی کار هنرجو

اصلاح طراحی از پارچه
 نمونه ای از اصلاح و قلم زدن استاد روی طراحی از پارچه

چطور شروع کنم؟

یک حساب کاربری بسازید و بعد در میز کار خودتون این دوره رو می بینید. پس از اون روی دکمه ثبت نام سبزرنگ کلیک کنید.

همین حالا دوره رو شروع کن

 نمونه آثار طراحی و نقاشی هنرجویان

پرسش های متداول
پرسش های متداول
راهنمای دوره ها
راهنمای انتخاب دوره
8 ترم در یک نگاه
دوره ها در یک نگاه
قوانین آموزشی
قوانین آموزشی

(برای اطلاع از مبلغ شهریه دوره ها، به صورت رایگان عضو شوید و به میزکار مراجعه کنید)

دوره ها | پرسش های متداول | عضویت و ثبت نام | ورود
 
راهنمای کاربر