دسته بندی مطالب آموزش نقاشی


آموزش تصویری و گام به گام مراحل انجام طراحی چهره

پیش از این، در مطلب طراحی از چهره از مجموعه مطالب آموزش نقاشی در سامانه رنگ هنر، به نکاتی درباره روش طراحی چهره پرداختیم. در این بخش نیز، تصاویر آموزشی و گام به گام طراحی چهره با استفاده از مداد طراحی و زغال طراحی را برای درک بهتر روش طراحی از این موضوع، در اختیار شما قرار داده ایم. می توانید ضمن لذت بردن از تماشای این تصاویر، به مراحل انجام این طراحی های چهره دقت کنید و از آن ها بیاموزید. همچنین با کلیک روی هر یک، آن ها را در ابعاد بزرگتر مشاهده کنید.

طراحی چهره با زغال طبیعی

طراحی از چهره با پن پاستل و مداد کنته

طراحی چهره با زغال طبیعی طراحی از چهره با پن پاستل و مداد کنته

طراحی چهره با زغال

طراحی چهره از نیمرخ

طراحی چهره با زغال طراحی چهره از نیمرخ

مراحل طراحی چهره با مداد

طراحی چهره از سه رخ

آموزش طراحی چهره با مداد  طراحی چهره از سه رخ

طراحی از مجسمه

طراحی چهره پیرمرد

طراحی از مجسمه طراحی چهره پیرمرد

طراحی چهره با مداد

طراحی چهره از تمام رخ

طراحی چهره با مداد طراحی چهره از تمام رخ

مطالعه و دقت در تصاویر بالا می تواند راهنمای خوبی برای بسیاری از هنرجویان با تجربه تر باشد اما شروع یادگیری طراحی چهره و پیشرفت در این زمینه نیازمند یک آموزش منسجم و اصولی است. دوره کامل آموزش طراحی چهره در سامانه آموزش مجازی نقاشی رنگ هنر برای علاقمندان ارائه می شود. برای اطلاع از جزئیات این دوره، بر روی لینک آموزش طراحی از چهره کلیک کنید.  • اطلاعیه شماره یک: قالب سامانه رنگ هنر به روز شده است. توصیه می کنیم برای بارگذاری بدونِ اشکال، یکبار در پی سی و لپ تاپ های ویندوزی از ترکیب Ctrl+F5 و در اپل از رفرش، و همچنین در موبایل و تبلت در مرورگر خود دوبار گزینه ی رفرش را بزنید تا قالب جدید روی سیستم شما بارگذاری شود.
  • اطلاعیه شماره دو: در صورتی که پس از این به روزرسانی با مشکلی مواجه شدید، آن را از طریق "فرم تماس با ما" با واحد پشتیبانی در میان بگذارید..
مشاوره آنلاین